Betain HCl

Príspevok v téme: Betain HCl
Genesis

Potrebujem kupit tento pripravok z dovodu zaludocnych problemov ale za nejaku rozumnu cenu. Bohuzial na slovensku ho neni dostat a pri pokuse kupy zo zo zahranicia mi odmietli obe moje karty.

Jedine co som na slovensku nasiel je 98 percentny betain HCL praskovy ktory sa da kupit v rybarskych potrebach.

Rozmyslal som ci by nebolo mozne pouzit tento aj na pouzitie u cloveka.

Nevie niekto ako to je s Betainom HCL ci sa HCl ka uvolnuje z neho az priamo v zaludku (teda za posobenia kysleho prostedia a enzymov) a teda po rozpusteni vo vode je jeho kyslost minimalna alebo posobi uz ako silna kyselina priamo po rozpuseni vo vode?

Genesis

RNG:

pocuj mozes sa mi prosim pozriet na to iherb.com ?

vies som sa tam zaregistroval a dalo mi to na vyber tri sposoby dorucenia prisom najlacnejsi bol ze

international airmail za 6 dolarov len ono to tak vypada ze to je cele postovne az ku mne do Bratislavi a to potom nie je drahe.

mohol by si sa prosim na to pozriet ze ci mam pravdu ?

pretoze ked potom pocitam spravne tak vysledna cena bude cena produktov + 6 dolarov postovne a pripadne 20 percent DPH a cca 3 percenta clo teda ak prekrocim 22 Eur

Genesis

tak to postovne je vazne velmi drahe na swansonvitamins.com :( ...

objednavku mam za 20 dolarov a postovne by ma vyslo minimalne na 38 dolarov :( a to v tom neni este ani DPH a clo :(

Genesis

jednoducho potrebujem ho kupit a dopravit ho tu za co najviac rozumnu cenu ... mozno mi ani nebude fungovat proste to chcem aspon skusit

Genesis

ja som netvrdil ze je ho tazke dostat v USA ... tvrdim ze je ho tazke dostat tu na slovensku pretoze rakusania ho nemaju madari tiez nie cesi maju ale za tu cenu nech si ho nechaju takze som odkazany na USA kde ho maju mrte len neviem ako ho dostat sem na slovensko :)

vies ja som myslel ze si zaplatim tovar plus ten shipping 5 dolarov + 20 percnet DPH + clo asi 3,5 percenta a je to hotovka ... lenze vypada to tak ze to neni konecna cena pretoze musim platit este postovne v europe a ktovie co este

RNG

Betain HCl obsahuje zhruba(moj vypocet) 26% HCl na vahu. L lysin HCl obsahuje 22% HCl na vahu.
Neviem kolko na vahu obsahuje ten creatine etylester HCl, ale zrejme tiez prispieva k okysleniu zaludka. Ja mam aj L carnitine HCl, aj Glucosamine HCl aj ine, ktore tiez prispievaju k okysleniu zaludka, ale su podstatne drahsie.

RNG

Inac na vyrobu betainu HCl potrebujes velmi drahe priemyselne zariadenie, takze na to ani nepomyslaj. A vobec ho nie je tazko dostat(tj v USA), pozri si napr cez Google.com zadanim Betain HCl, kolko ponuk tam najdes. Mne to ukazuje pod tymi slovami 428 000 zmienok, z coho je plno ponuk.
Dovod, preco mnohe doplnky v Europe nedostanes je hlavne byrokracia prekazajuca schvalovaniu.

Genesis

RNG

takze vravis ze co sa tyka zasielania do europy tak iherb je lacnejsi ?

inak ako viem ze ten lyzin HCL znizuje PH v zaludku ako betain hcl?

ja mam doma aj creatin etylester HCl :) ale zeby som ho mohol pouzit na zaludok sa mi moc nezda :)

RNG

Genesis, 4.99 je len zakladna suma( shipping and handling v ramci USA), k tomu sa priratava freight(poplatok za vahu)tj v tvojom pripade medzinarodne postovne, podla toho, co si zvolis z ich ponukaneho vyberu.
Moze to byt UPS, ktre je sice v USA najlacnejsie, ale do Europy nemozne drahe,Moze to byt Fedex, moze to byt DHL, to je letecka nakladna posta, moze to byt USPS, co je nasa normalna posta. A samozrejme v kazdej z kategorii je niekolko vyberov, podla rychlosti dorucovania.

Genesis

ja uz tomu vazne nerozumiem :(

chcel som si kupit do zasoby ten betain ked uz je take tazke ho zohnat :(

ako drahe postovne vsak tam uvadzaju ze shipping je len 4,99 dolara a iherb ze 4 dolare tak to uz je jedno nie ?

pane boze nema niekto ten poondeny betain na predaj niekde v Bratislave ? ved ja ho skor izolujem z repy kym sa dopatram k tomu ako ho sem z ameriky dopravit a za kolko.