chalani poraďte

cica9998

ja som sa odstahovala a predtym som sa pytala svojho chalana ci so mnou ostane powedal ze newie ze si to rozmysli za par dni mi powedal ze ano bude so mnou...nebola som si ista a tak som sa ho opytala ci mi za par dnii nepowie ze je konec ..on mi nato powedal ze:MOHOL SOM TI POWEDAT ANO POJEBAT TA A IST DO PICE....ALE TO SOM NESPRAVIL

cica9998

nechapem svojho chalana....ce so mnou chosit ale vobec sme neni spolu,....pripada mi to ako keby som ho uz omrzela.powedal ze sa to zmeni ale nece sa rozist.ja ho lubim ale vobec si na mna nenajde cas mozno raz za sto rokov:(

emko

možeš sa raz súsiť ozvať , pre prípad,že je hanblivý,lebo ak by mal záujem určite by sa ozval on:) a Tým že sa mu budeš pravidelne "vnucovať" to môže mať presne opačný efekt... chalani sú od prírody lovci,ak korisť získajú tak,že za nimi príde sama nie je pre nich zaujímavá... ale všetko je individuálne...

maxalka

No tak moja to mas tak, ze ked ste sa mali radi, tak vies ako.. stara laska nehrdzavie, tak mu napis alebo zavolaj ci nekam nepojde sadnut alebo tak.. Mne sa to ziez stalo s jedným chlapcom s ktorym som sa rozisla a on ma cely cas lubil, no a ked sme boli spolu, obaja sme sa chceli, len sme si to nepovedali a tak to aj dopadlo.. On ma teraz dievca ktore lubi a z nas dvoch ostali len kamarati, a to s tou frajerkou sa dali dokopy asi mesiac potom co sme boli spolu.. Aj ked to neni moc, ale mne to staci, ved kamaratstvo je niekedy este cennejsie ako laska, a hlavne vytrvalejsie.. No a to som chcela, ze ked ho chces ň, napis mu, lebo zajtra uz moze byt neskoro. Vazne, hovorim ti to z vlastnej skusenosti.. vazne, vyskusaj, nic za to nedas..
Drzim palce.. papa

ocko

ja si myslim, ze ak by chcel tak sa ozve. Tak by som radila, kaslat na nho. Ani sa nenazdas a ozve sa niekto vtedy, ked to najmenej cakas.

marica

A SOM TO TAK RIEŠILA ŽE SOM MU NAPÍSALA
NA NET ČO SI MYSLÍM O NAŠOM VZTAHU A KED NECHCE POKRAČOVAT NECH NEODPÍŠE A BUDEM BRAT NÁŠ VZTAH ZA UKONČENÝ A ON ODPÍSAL VŠETKO JE V PORIADKU