Menierov syndrom?

Príspevok v téme: Menierov syndrom?
uznevladzem(

mam strasne zavraty uz dlhsiu dobu akoby pocit na odpadnutie a zvykne mi duniet v usiach......niekedy mi je tak zle ze nedokazem ani s postele vstat.....bola som uz na ct mozgu ok, krvne testy ok, stitna zlaza ok aj tlak mam v poriadku .....mohol by to byt menierov syndrom prosim poradte mi uz som naozaj zufala :-(((((

Lion300

Tak ako pise RNG...
ziadny syndrom a podobne PICOVINY a KOKOTINY.

ked si nevedia dat rady tak napisu syndrom ... :D

Kika 111

aj mne zistili menierov syndrom užívam betahistin a cvičim pravidelne na krčnu chrbticu našla som si na nete video špičkoveho lekára ktorý precvičuje nenáročné cviky iba posediačky a naozaj doporučujem mne to vtojenapad.dobrenoviny.sk veľmi pomohlo tu je link na video

tina1112

mne to zacalo pred pol rokom a neviem sa z toho dostat, stale sumenie piskanie v uchu, tocenie hlavy zvracanie
berem betaseric chodim aj na akupunkturu a stale nic

chcem sa spytat ci ste sa niektora z toho dostala a co vam pomohlo

RNG

Zapaly stredneho ucha , ktore sposobuju aj menierov syndrom, obvykle zacinaju nakazami v prinosnych dutinach, zahlienenim, kde v hliene sa usadia rozne mikroby a s hlienom sa dostavaju na mandle, do hrdla priedusiek a pluc a pri kasli cez Eustachovu trubicu aj do vnutorneho ucha.
Tuto infekciu v prinosnych dutinach, kde sa moze zdrzovat aj dlhe roky treba vyhubit kvapkami roztoku napr citricidalu/GSE a zahlienenie treba adresovat branim 3 x 200 mg carvacrolu, ktory sa nachadza v oreganovom oleji.

makaron3480

Áno, mohlo by ísť o menierov syndrom. Na jeho ne(potvrdenie) by ste mala absolvovať ORL vyšetrenie i neurologické vyšetrenie.