Telesna - nenavidim ju

br

toto som si prave precitala a velky suhlas

ano prisposobujme telocvik detom,aby pomali nič nerobili....dokelu...kotul,stojku alebo skákanie na švihadle a podobne....pozrime sa na generáciu deciek....to je strach a hroza...ale o to ide...ved nebudeme deti mučiť nejakou základnou gymnastikou...že tak maju dodrbkané chrbtice,atd....za tie roky,škola hrou v TV dopadá tak že deti su gramblavé...

Bubliii

To radinus022: no za mojich čias bola veru 3x. Sem-tam odpadla, ale to skôr pred sviatkami a pod. No, nešetrili nás. Ale ako som písala, až po rokoch som zistila, že to aj malo zmysel. Ja skôr vidím problém v tom, že decká si proste nemôžu vybrať a do úmoru cvičia somariny, hlavne aby ich mal učiteľ po kope na očiach. My sme mali na škole aj posilku, aj bedmintonové rakety, no hrali sme niekedy? Nie. Do nemoty iba volejbal, na ktorý teda ja nadanie absolútne nemám. Ale musela som si zahryznúť do jazyka a 8 rokov čušať. Naozaj neviem, či by z nich ubudlo, keby za ten čas aspoň raz zmenili program. A ja som mohla mať na TV krajšie spomienky...

br

nikus ja si ju pojdem odcvicit miesto teba. ale fakt. mne kebyze niekto nakaze telesnu..............aspon si nemusis platit drahe fitko a mas trochu prekrvene telo aj hlavu. co take tam cvicite?

Lollka

To je ta dnesna mlada generacia, cvicit sa im nechce, dokonca ani raz za tyzden sa neprinutia. A potom tak vyzeraju, mlade dievcata obezne, velke zadky a ledva sa to hybe.

Najčítanejšie články