zahojí sa to niekedy? :´(

Príspevok v téme: zahojí sa to niekedy? :´(
Petrussa

čím začať? Mala som chalana dva roky, bol to môj prvý vo všetkom úplne. Sme s rovnakej dediny čiže sme spolu boli často.

Náš vzťah mal veľmi krásne chvíľky ale aj také ktoré som si veľmi odplakala. Odpustila som toľko vecí čo by iná určite netolerovala a po tom všetkom sa so mnou rozišiel ako s totalnou...kozou.

Ako? Odyšla som na dovolenku a pred tym mi rozprával aké máme krásne obdobie či som si to všimla a ako strašne ma miluje a, že chce so mnou žiť a tie sladké reči poznáte to že?

Dobre...počas celej dovolenky mi písal sms typu, novomanželia na druhý deň po svadobnej noci. No krásne. Asi to boli len výčitky svedomia.

Keď som sa vrátila plná nádejí a očakávaní, že je všetko ešte dokonalejšie ako bolo...dal mi kopačky.

Dôvod? Lacná výhovorka! Že odchádza robiť do nemecka, pritom to ešte ani nemá vybavené, a že ma nechce obmedzovať. BOže veď 3mesiace by som počkala nie?

Na ďalší deň som sa dozvedela, že povedal, že to voči mne ochladlo, že už ho to nebavilo a že sa už stretáva s inou.

A teraz mi povedzte ako ho mám vymazať z hlavy. Ved je to hrozné! Najhorie je, že viem že som len získala dokkonca viac ako on! rozchod s nim je pre mna len výhodou ale stálle ho milujem. rozum tak a srdce tak...čo mám robiť? ako mam zabudnúť? :´´´(

Petrussa

Ja sa tak bojím, že to neprejde baby! nebojte sa ja viem...nestretávam sa s nim ani nič. On nemá záujem a aj keby má tak ho nezdvihnem alebo neodpísem a ak aj tak poviem, že nemám čas. Najhoršie je nenášam sa za to! Je to, že momentálne ako keby niečo vo mne stále dúfalo, že za určitý čas príde sms od neho, ze mu zacnem chýbat, že to olutuje ked uvidí o čo prišiel. Ze sa bavím...ze som s inými. Ale to sa nestane! Stále si nahlas hovorím, už nikdy nepríde, nenapíše! Nemá ťa rád! Chodí za inou! Kašli nanho! Chodím na brigádu a kamarátov mam dobrých...síce nejde s nimi zaplnit uplne kazdú chvílku pretoze sú neni priamo z mojej dediny snazím sa...cez skolský rok to bude iné a od odchádza asi. Dúfam, že áno. Len chcem aby prešiel ten divný pocit a neviem ako to mám ešte urýchliť! :(

Filipka123

neboj sa,casom to prejde,len si pomahaj aj sama- vyhybaj sa mu,ziadny kontakt, najdi si zaluby, zamestnavaj hlavu aj telo...a ono to bude pomalicky vyprchavat, az to raz zmizne uplne

blondula

na takehoto somara by som zabudla raz,dva,tri :DDD mna ked niekto velmi sklame,opakovane klame a ohovara,vyuziva... ten clovek pre mna skoncil a moze to byt laska neviem aka nebeska !!! :DDD