začínam sa vyhýbať kamarátom, známim a pomaly všetkým mužom

Príspevok v téme: začínam sa vyhýbať kamarátom, známim a pomaly všetkým mužom
angela85

Ja sa potrebujem len vyžalovať a dozvedieť sa či sa to stáva aj iným. Pred tromi rokmi som si našla priateľa a od vtedy som asi dva roky nechodila von do svojej dediny ale iba u nich a s priateľom, lenže, sme teraz častejšie bez seba a ja mám voľno aj cez týždeň, tak som začala chodiť von s kamarátkou a jej priateľom. no ale proste bar je od nás ďaleko, tak som domov začala chodiť s kamarátmi, s ktorými som chodila domov aj pred tým. no pred tým sa nič nestalo a teraz aj napriek tomu, že vedia že mám priateľa ma po ceste začnú obťažovať či dávať blbé návrhy a to ich musím potom poriadne uzemniť. no nechápem to veď pred tým sme boli dobrý kamaráti a o nič také sa nepokúsili. tak som začala chodiť domov sama, i keď to nemám rada. no minule, som bola ako inokedy vonku s kamoškou, ale bol tam aj jej príbuzný a boli na aute, že ma vezmú domov, kamoška šoférovala a ten jej príbuzný sedel vzadu so mnou a zas to začalo, chytanie za stehno a tak a pri rozlúčke mi vlepil pusu na ústa, skoro ma roztrhlo. a to je o dosť starší a má rodinu. nesprávam a neobliekam sa vyzývavo, neni som až taká pekná či štíhla. no proste mám pocit že kvoli blbemu chlapskemu spravaniu sa musim vyhybat vsetkym kamaratom. proste to nechapem

angela85

ved vcera ked som uvazovala ci mam ist von alebo nie, chcela som ist na dzus tak ako vzdy, tak som si to normalne rozmyslela, aj ked som bola dohodnuta, potrebujem trochu odstup, som mala normalnu nechut tam ist, mozno by som tam v zachvate zurivosti aj niekoho uz zbila :-D
potrebujem to trochu vstrebat a obrnit sa ale uz viem, ze si musim drzat poriadny odstup.

BJ

jajka, to napatie by nemalo byt medzi zadanou zenou a zadanym muzom, ale dnesna doba je fakt co sa vztahov tyka hnus... je to nechutne mat zenu, mat vztah, a obchytkavat takto inu, este k tomu zadanu zenu... hnus, a este nasilu ju bozkavat. Si mu mala vlepit facku pred vsetkymi.

jajka001_

bohuzial u muzov to funguje tak ze ak si na nich mila, zacnu si hned namyslat ze ich chces. ak nie si ,tak si studena netykavka :) namyslena :) priatelstvo medzi muzom a zenou je velmi zriedkave lebo vzdy je tam to napatie. tak ked mas priatela, drz si od ostatnych odstup.

angela85

nie niesu kamarati mojho priatela, on byva dost daleko, ale kazdy jeden z nich vedel ze mam priatela, lebo o nom normalne hovorim
ale ani v mojom rozhovore s nimi nie su ziadne dvojmyselne narazky, aspon odo mna nie, a s tym poslednym to boli skor take intelektualne keci
asi fakt musim byt raznejsia, ale naco si mam robit predbeznu obranu, ale akoze niektory kamarati ma sklamali, lebo od nich som to fakt necakala

jajka001_

hej asi si prilis mila :) a ti kamarati su aj kamarati tvojho priatela? asi na nich posobis zranitelne a nesmelo. muzi dobre vedia, ze ak by sa dotkli mna, nemuseli by to prezit :)) uz na zakladke, ked obchytkavali ine baby, ku mne stacilo ak sa nejaky priblizil tak taky vrazedny pohlad som na neho vrhla ze si to rozmyslel :)

neviem-

preco,ale asi fakt ta doba s ludi robi zvierata-alebo neviem co si tym chcu dokazat niektory muzi...nebudem rozpisovat vsetko dopodrobna-len napisem ze aj mne sa to stalo-a to s kamaratom s ktorym som bola dlhe roky ako brat a sestra/vyborne kamaratstvo/a neviem ci prisiel o rozum alebo si chcel dvihnut ego-ale on je zenaty ja mam rodinu a dovolil si to-CO SI NIKDY PREDTYM NEDOVOLIL- on zasa mi raz zavolal-zacal ma cez mobil ako ze balit a bla bla-a potom to vsetko otocil-ZA JA SOM SA HO SNAZILA ZVIEST-tak som mu svoje povedala a zhnusil sa mi...odvtedy ho nechcem ani vidiet a ked ho vidim je mi s neho zle-som na neho alergicka...

angela85

ved to, ruku som sice dala prec, ale ta pusa ma dorazila, podla mna to neni normalne. ale moze byt, ze tak vplyvam na muzov, ze si ku mne mozu dovolit co chcu. no ja som asi taky debilek, co sa chce spravat k ludom pekne. ale to fakt musim vsetkym muzom povedat narovinu, ze nic si ku mne nedovoluj, a co ich svedomie, jeden z nich mal priatelku, druhy manzelku a rodinu a skusaju...
to fakt sa mam kazdemu vyhybat, ci byt neprijemna