Preco niektori chlapi nechcu kondom?

Príspevok v téme: Preco niektori chlapi nechcu kondom?
Misha1235

Môj priateľ odmieta použivať kondom.nevyhovuje mu,neni "to" vraj také uuužasné ako bez.Je to pre chlapa fakt taký rozdiel?Akú antikoncepciu potom mam brať, aby som neotehotnela? priatel si vie dávať pozor.Robime to tak už 3 a pol roka a zatial je to ok,ale ako čitam kadejake články na webe, začinam pomaly pochybovat a chcela by som teda nejaku "poistku" že tehotna nebudem.HAK brať nechcem.Nechcem nič hormonalne.Prosim poraďte mi :(

vlasenka

Kolko ma tvoj priatel rokov? Ked sa vie tri a pol roka kontrolovat, neries antikoncepciu... Alebo si daj predpisat pilulky.

vlasenka

Ja si neviem predstavit pouzivat kondomy v manzelstve... A pchat do seba hormony tiez nechcem. Pouzivame prerusovanu suloz 7 rokov bez nehody, ale manzel je skuseny, nema problem sa ovladat. S mladym chalanom by som to nerobila. Holky, ktore otehotneli pocas "prerusovanej" suloze neprerusili a nechali chlapa ejakulovat naostro pocas neplodnych dni... Chyba. Pred sexom sa chlap musi ist vymocit a ked uz raz ejakuluje, druhe kolo sa nekona. Pre zenu je to super, lebo takymto stylom sexu sa chlap vymaka a dlho vydrzi.

Slobodna

nielen chalpi ale ani ja...áno je to úplne iný, lepší sex bez kondomu ako s ním, zvýšená citlivosť. Samozrejme spoliehať sa na také rečičky, že dám si pozor :-) žena rozhodne nemôže. Existuje veľa možností antikoncepcie.I keď samozrejme sex bez kondomu sa dá realizovať iba s dlhodobým partnerom.

my_advice

Tak ja by som takého cvoka poslala kade ľahšie! Nech si ide užívať "lepší sex" niekde inde ! Daj mu na výber - buď s kondómom, alebo nebude nič! Nedaj sa takto zneužívať.