Preco niektori chlapi nechcu kondom?

Príspevok v téme: Preco niektori chlapi nechcu kondom?
Misha1235

Môj priateľ odmieta použivať kondom.nevyhovuje mu,neni "to" vraj také uuužasné ako bez.Je to pre chlapa fakt taký rozdiel?Akú antikoncepciu potom mam brať, aby som neotehotnela? priatel si vie dávať pozor.Robime to tak už 3 a pol roka a zatial je to ok,ale ako čitam kadejake články na webe, začinam pomaly pochybovat a chcela by som teda nejaku "poistku" že tehotna nebudem.HAK brať nechcem.Nechcem nič hormonalne.Prosim poraďte mi :(

AdamKrt

vlasenka Dnes 14:10 - u nas je to s partnerkou podobne, ako u Teba. Po par hodinach a X orgazmoch uz ma dost, potom sa zase ona venuje mne. Spokojnost na oboch stranach. Presne ako hovoris - cim viac sa partneri poznaju, tym je to lepsie.

vlasenka

Nie kazda zena je multiorgazmicka. Nie kazdy chlap vydrzi.
Na kvalitny orgazmus je potrebny dlhodoby partner, potom je to kazdym rokom lepsie a lepsie, lebo ta dokonale pozna.

vlasenka

S vydrzou to nic nema, to si si nejak spojil nespojitelne suvislosti. Ked chlap ejakuluje, naspat do posvy uz nejde. Ja som bola po 3-5 orgazmoch, takze som vzdy bola plne spokojna. Takze ocividne vydrzal dost dlho:) Okrem toho poznam svoje telo, takze sme sa milovali vacsinou v neplodnych dnoch...
Misha tu pise, ze jej priatel ma 19 rokov. V jej veku som uzivala hak PLUS kondom, co som sa tak bala otehotnenia. Na prerusovak by ma 19 rocny nikdy nenahovoril. Ja som takeho mladeho vlastne ani nikdy nemala:)

jankaaaaaaaaa

ide o to ze ked muz ejakuluje, mozu mu ostat spermie v mocovej rure, ktore sa vylucia pri dalsej sulozi s predejakulacnou tekutinou

Heinz

vlasenka, ako to myslíš, to čo si napísala?
- Pred sexom sa chlap musi ist vymocit a keď už raz ejakuluje, druhe kolo sa nekona. Pre zenu je to super, lebo takymto stylom sexu sa chlap vymaka a dlho vydrzi.
Prečo len jedno kolo? Nevydrží chlap viac keď má viac sexu ako keď ho má menej? Proste budem veľmi rád keď mi to podrobnejšie vysvetlíš ak sa ti teda chce. Pretože výdrž je dôležitá, dik

Misha1235

má len 19.No zatial to bolo stále ok.ale kus sa bojim,clovek nikdy nevie.nahodou ujde a co potom?rozmyslam nad tym pharmatexom ale neviem no