Ziarlivost?

Príspevok v téme: Ziarlivost?
1angelina23

Ahojte, mam "problem"..mam pocit ze som chorobne ziarliva :/ ziralim na kazdu zenu s ktorou sa moj priatel stretava,a to sa stretava len s minimom zien,, v podstate ani neziarlim,len to neznasam,lebo mam pocit ze s kazdou flirtuje!Vzdy ho ignorujem a pravidelne sa kvoli tomu pohadame, lenze vzdy "docupkam" naspat..ale uz to odmietam robit, tak sa vzdy len nahnevam a cakam sama kym ma to prejde, ale aj tak to vzdy dopadne tak, ze sa "pohadame" alebo skor odignorujeme... lubim ho a nechcem ho stratit, ale zaroven mam pocit,ze nedokazem ovladat svoje emocie... co mam robit?

1angelina23

:D je vahy... :Dok,,, vlastne to vydrzim uplne v pohode,,lebo som este aj chora do toho takze momentalne mam dost problemov:)) a budem si riesit tie svoje,, ale inak prezvonil ma vcera vnoci:DDD...to bola nasa komunikacia... tak som mu odzvonila a to oblo cele

lamborginka

angelinka ano je to tak uz mam nieco prejdene vo vztahoch aj som sa bavila s chlpmi nezavisle ako to funguje , a co plati na nich a naopak co skusaju na zeny)))no ivem ze je to tazkke , urcite ti chyba ,, ale mala by si byt trosku tvrda , nech si trosku uvedomi ze nie si skackajucii panak, ze on sa ofuci za to co by sisa mala vlastne ty a necha to tak s tym ze sak ona zavola, pride prva ,, nebojj urcite ajj on trpne co sa stalo inokedy si sa mu ozvala prva a teraz nicc a len caka,,,ako kura na sopel ako sa hovori ,,,nechajj ho trosku vytrestat, je to urcite tazke aj pre teba ,,,ale nech vie o co moze prist , ty aby si trosku zabudla vybehni s kkamaratmi trsoku von , porozpravaj sa sniekym o tom , zabav sa ,,lebo ked budes len doma budes mylsieenkami len pri nom a bude ta lakat tel ci mu napisat alebo zavolat ,,,nie angelinka bud tvrda aspon este dnes vydrzz a nenapis nezavolajj ,,, nebojj on sa hra na tvrdeho ale urcite ho to neskutocne zoziera doma a pozera kazdu chvilu na tel ci nahodouu sa neozves teda prva a uz si je neisty co sa stalo ,,nechajj ho trosku vyytrestat,,,a viem ze ti zalezi na nom ale tak vidis ako to robi on ked vie ze ti to prekaza ked vie ze ta to zoziera ked flirtuje s inou ,,, musiss byt trsoku tvrda na chlapa ,, lebo ked vidiii ze si moze vela dovolit, a ty mu stale odpustas tak si je isty a bude to robit stale ,,,no dost zavissii od povahy chlapa ja sa vzdy pozriem na znamenie v akom je narodeny a ked je to nejaky Skorpion, baran, byk tak ,,,by som uz nad tym si nelamala ani hlavu ,,,a mala by si mu dat aj ty trosku dovod na ziarlivost nech viidi a nech to pocitii ako to je ,,,angelinka musis byt trosku tvrda viem ze je to tazke ked lubiss ale inak chlap bude skussat a dovolovat si ,,trosku ho muisis zneistitt nech nie je si taky isty tebou ze ta ma a vzdy bude ,,, )drzim palce daj vediet ako to dopadlo ,,,a mucka ked nie tak zajtra mu napis, a stretnite sa a normalne sa oporozpravajte o tom ale dnes ho urcite este trosku natiahni ,,,alebo mu len posli nejakeho smejka zajtra akoze si ho nakopla a dalej nech sa snazii ,,, a porozpravajte sa ako dvaja dospelii ,,angelinka a pamatajj ziadne ziarliostne vybuchy na hlas ,,,to chlapi veru radi nemaju ,,,rob sa ze nic ze to stebou nic nerobii ,,a ze si len trosku vybuchla lebo toho bolo vlea na teba ale inak ze ti je tojendo nebojj sa ,,,treba byt na chlapov trosku svinka a ked aj pride na teba take malinke ziarlenie drzz to v sebe nebojj uvidiis a navonok sa tvar ze nic a len sa usmievaj ,,,uvidis to zaberie viac ako vybuchh)a esttee vsade naoakolo sa potom buduu smiat ze ved ta ziarli ako besna ,,,takto bud v pohode neboj drzim palceky pa

1angelina23

Dakujem:))) toto bola perfektna rada, vies... len ja som ten typ cloveka,ze ja to ani neviem,pretoze lubim len jeho a nemam ziadnu potrebu flirtovat s niekym inym.. :D toztio po mne islo kopec jeho kamaratov pred tym kao sme dali dokopy..a odkedy sme spolu, tak sa s nimi ani nestretavam ani nic podobne..ale asi by som to mala zmenit ;) a co myslis,, dokedy mam vydrzat neozvat sa? :// presli dva dni zatial..a odkedy sme spolu (to je cca rok, neboli sme od seba dlhsie ako nejake 3-4 dni :(..)

lamborginka

ja sa pozorujem bola som taka ista a uplne ta chapem a poznam vela daslich zien co su na tom podobne ako ty ,, ale vies co netreba z toho nic robit , Ty by si angelina priatelovi vlastne ani neamla dat najavo ze ziarlis ,,je to tazke ale terba to nejak udupat v sebe alebo zadrzat to a navonok sa smiat akoze ti je to uplne jedno pockaj ako by ho to stvalo vo vnutrii ,,, uplne ze akoze ti je to jedno ,,, uvidela by si jeho reakciuu , nevsimaj si to alebo len v duchu si povedz ked vidis nejaku velda neho ponadavaj si potichu v duchu na nuu aj na neho akí su trapni a rob sa ze nic este sa zapoj do debaty snimi ,,,a tak ,, nemozes byt hysterka ,t eda asopson to nedavaj chlapovi najavio ,,, ved si vezmi to zo svojho pohladu , mozno ti to robi aj naschavall aby si trosku ziarlila kazdy chce aby ten druhy na neho trosku ziarlil predsa kto neziarli nemiluje ,, ) ale tak predsav si ze by si si zaflirtovala v jeho pritomnsoti s nejakym mladym casnikom ,,, a on by sa usmieval , dal by sa do normalnej debaty aj on snim a este by ti poveal ze aky fajn chalan tiez by ta to trsoku nasralo ze takto ? moje Zlato ani trosku neziarli ,, a este sa aj skamaratili ? to by si mala robit to iste ,,a angelinka nie robit sceny nahlas a uz vobec nie to prizvukovat dotycnym vies treba si mysleiet svoje a najavo sa dat uplne inak ,,, milo pohodde usmievavo ,, bol by to odpis pre oboch asi aj casnicka si myslelaa ze a nech trosku ziarli ta jeho ,,chi ,, )) no nie ty jej daj na javo ze ona ta nerozhadze ze s tebou to nic nespravi ,, ))a hentaka urcite nie ,, )a vrat mu to desatkrat tolko nech drahusik tiez vie ako sa mozes citit pri prvej prilezitosti si zaflirtuj s kamaratom alebo s niekym neznamym opaceneho pohlavia ,, )nech si trosku aj drahy uvedomi co to je ,, )stretni kamrata co nepozna , a poflirtuj si snim nech sa pozera ako ,,, )a nech vie co to je ,, )zabilo by ho to aj keby sa nezda ale urcite by mu to vadilo ,, )) alebo sama v sebe si to ukludni tym aj k ekd nebudes v jeho pritomnosti ,, tak si to vykompenzuj zaflirtuj si aj ked tam nebude ,, aj on to robi urcite aj ked nie si po jeho boku akurat ))))povdedzz chlapcovii ako dobre vyzra, ako mu to pristane , aky je fajn zabavny, ,,, nahod nejaky pekny ussmevik , smejte sa spolu , koketujte a uzivaj si to uvdiis ako je to fajn ,,,a nech si to trosku aj drahy uvedomi ,, apodla mna by si mu nemala zas volat ty prva aj on nech si ta trsoku vazi asi vie ze vzdy prides prva s udobrovanim ty tak on urcite ho to trapi v duchu ale poveiee si ze sak ona zavola prva ,,nie nerobb to bud tvrda aj ked ti chyba ,,t,rosku musis byt tvrda aj sama na seba ,, )a daj mu to pocitt nech sa ozve prvy alebo ked to uz nevydrzis bez neho tak mu nappis ze ta to trapi , ze si to tak nemyslela a uz to necahtee tak ,,,a prva prilezitost potichucku mu to daj pocittitt vyskusaj to angelinka drzim palce pa

makarona

Skus si precitat knizku od Pascale de Lomas - Zarlivost. Nie je to ziadna biblia, ale myslim, ze mi dost otvorila oci..Sama som si neskor uvedomila, ze tym, ze ziarlim skodim len sebe..je to tazke, velmi, preniest sa cez to..ale ak to prekonas, budes sa citit taka oslobodena :-))..A hlavne treba popracovat na sebavedomi.

Janka222

netrap sa tym.to bude ok :) povedz mu, ze ho velmi lubis a nechces ho stratit kvoli tomu.ale ze proste ti neni prijemne ekd flirtuje s inou.a ze ci to bolo jemu prijemne,keby to ty robis.a hadam ta pochopi

1angelina23

nehovorim?od nedele mi nezavolal.. :/ zase som zla len ja ze som si povedala,co mi vadi.. mna asi jebne :(( keby mi apson nechyba...a nemam ten hlupy pocit,ze ked nevola tak mu asi nechybam ja...

jajka01

nooo myslim si, ze tvoje obavy su opodstatnene...mam s tym svoju skusenost...tiez som mala chlapca a straaaasne ziarliva som bola, az som to dohnala svojim spravanim k tomu, ze sa somnou rozisiel...tak dufam ze sa nieco podobne nestane aj tebe...ale je to tazke, proste je to nieco co maju niektori ludia v povahe a tazko je s tym nieco urobit...prestat ziarlit sa neda zo dna na den, ale zrejme by pomohlo viac sa kontrolovat a ked ta nieco toho typu nahneva, tak skor to otocit na srandu, nez sa nanho vykricat...drzim palce