Bipolárna afektívna porucha

RNG

Bipolarna porucha je striedanie sa horuckovitej cinnosti s depresiou(hysteria a upadok) Pri zvysenej cinnosti sa zrychlene spotrebuvaju neurotransmitery a pri znizeni hladiny nastava deprersia. Pomoc na to je celkove ukludnit horuckovitu cinnost na miernejsiu, a tym aj zmensenu spotrebu neurotrtansmiterov a casto odstranenie aj depresii.
Dobry doplnok na to je SJW, Picamilon a vytazok z caju, L-theanine(2 x 200 mg)

Juro_

To bolo pravdepodobne napísané z recesie, či to je iba taká slabodušná irónia, ale...

V sedemdesiatych rokoch boli experimentálne testované niektoré psychodelické drogy s jadrom molekuly podobným serotoínu a dopamínu.
O LSD som čítaš štúdie, že psychózy vyvoláva, ale rovnako aj štúdie podľa, ktorých užívanie LSD potlačilo symptómy už rozvynutách psychóz, ale išlo iba o krátkodobý efekt...

Pri samostatnej depresii bez halucinácii zaberá extáza, ketamin a LSD aj pri neurótických.

_____________________________________________

Neodporúčam nič z toho. Informácie, ktoré som poskytol niesú návodom, ale iba informatívneho charakteru.

Taktiež nepatrím do klubu psychotikov.

jjjjjj

Ahoj, teším sa, že sa tu nikto ozval s bipolárnou poruchou. Ja ju mám tiež diagnostikoovanú. Kontakt: mococh@centrum.sk