Sklamanie sa v laske

Príspevok v téme: Sklamanie sa v laske
D88

Je tomu uz takmer 8 mesiacov, co som sa rozisla z ex. Nie je vsak jeden den, aby som na neho nemyslela. Ci uz v tom dobrom, alebo zlom. Uvedomujem si, ze si takto vlastne ublizujem, ale neviem zabudnut. Neviem, resp. nedokazem nadviazat novy vztah s muzom, vyhybam sa tomu, zanevrela som na lasku. A pritom by som chcela milovat a byt milovana. Je mi tazko na dusi, hladam si uplne ine radosti v zivote, ale tak ci onak, minulost sa vymazat neda, a to ma tazi najviac..

AdamKrt

Mozno pomoze male psychologicke cvicenie.

Napis vsetky pocity na papier, alebo do dennicka. Nechaj si istu dobu, kedy budes o tom rozmyslat a pis tam vsetky myslienky, co by si mu chcela vykricat. Nakoniec chod niekde vonku a ten papier, dennik podpal... Pozor, aby si nieco ine nepodpalila :)

Takto to zo seba vykricis a ulavi sa Ti. Zivot ide dalej, treba sa pozerat vpred.

D88

Kvoli jeho nezaujmu o mna, neopatoval mi lasku, vravel, ze nasledkom krachu jeho prveho vztahu sa uz zamilovat nechcel. Velkym problemom bola aj moja rodina, ktora ho neakceptovala. Dovodov bolo vela, ale tieto boli najvaznejsie. Nevravim, ze som nemala chybu aj ja, ale jeho spravanie mi vela ublizovalo. Teraz, ak sa nahodne stretneme, stavia sa do pozicie kamarata, co ja absolutne neviem prijat. Vyhybam sa tymto stretnutiam, lebo su pre mna velmi bolestne a neprijemne.