Červene svrbiace flaky po tele

Fraw

mne na svrbive zacervenane ekzematicke flaky pomohol protopan box ... ako prve zmizlo svrbenie a potom hydratoval a postupne odstranil vsetky skvrny z pokozky

Matej123

Uz asi 2 mesiace mam take cervene flaky po tele ktore sa objavia na 10 minut a potom zrazu odidu a strasne svrbia neviem co s tym mam robit prosim pomozte mi

Matej123

Uz asi 2 mesiace mam take cervene flaky po tele ktore sa objavia na 10 minut a potom zrazu odidu a strasne svrbia neviem co s tym mam robit prosim pomozte mi

Zuzka 93

Dobry den ja mam tez uz nervy ...mne sa tiez uz 4 roky objavuju take cervene svrbiace flaky a take pupaciky tak to vyzera ako ked sa poprhlavite na zihlave... Mne stoho aj opuchaju usta... Mne to nekedy trva den dva potom dva mesiace nic... A zase ja uz sa skrabem az do krvi... Ja chodievam na magnezium na pohotovost... Ale uz aj voci tomu som odolna..lekari mi predpisali Zodac ten celkom pomaha ale tiez to neni vyhra stale brat tabletky... Mne uz 4 roky nevedia zistit co to je... Ja uz mam tez toho dost... A mam len 20 rokov ale je to neprijemne najme v lete ked to mam na tele sa hambim dat aj kratase alebo tricko... Je to fakt zle :(

simon00

toto som aj ja mal
raz sa objavili potom zmizli
chodil som po doktoroch a dali mi len na alergiu tabletky
az raz mi opuchla aj sliznica v krku som nemohol ani rozpravat
tak som musel do nemocnice
primar povedal ze 95% sa nikdy nezisti z coho to je
dali mi infuzie kortikoidne
potom som doma bral silne davky liekov na alergiu
nastastie to zmizlo bo uz mi chceli vopchat imunosupresiva

ale osobne si myslim ze som to mal s antibiotik ktore do mna predtym pchali

HRUSKICA

dobry den,uz mam toho dost,preto som sa rozhodla vam napisat o mojej akty x chorobe...dva mesiace mam cervene svrbiace flaky po celom tele,ktore v priebehu hodiny vymiznu a zase pridu...raz su slabsie inokedy ten cas dobehnu ako sa im chce..som astmaticka,aj epilepticka,ale ujde to..nestazujem si...v pohode to zvladam..mam 30rokov,a mojim najlepsim priatelom je adrenalinove pero epipen,ktore mi raz urcite zachrani zivot...prosim vas poradte mi co tie cervene signalizuju,ja uz na to nemam nervy a lekari su bezradni..za kazdu odpoved vopred dakujem..chora dzejna

dotko

Doporucujem cisto prirodny bylinny produkt Tradicnej cinskej mediciny ZHRNG4 SKIN ALLERGY.Účinne ošetruje postihnuté miesto, znižuje alergickú reakciu na alergén, tlmí svrbenie a ošetruje postihnutú pokožku.

tina78

hm no tak bola som u koznej aj u alergologicky a bohuzial tak to tu chodi ze vsade som si zaplatila
plus v lekarni a nikto mi nevedel povedat z coho to je :-0

ze si to mam sama pozorovat
to som tam nemusela ani chodit

augustínka

Mám dlhoročný problém.Od prs až na krku sa mi robia každú chvílu červené flaky ako nejaká alergia.Stačí že sa len z niekym rozpravam naraz mi príde teplo a mám na hrudi škaredé červené flaky za ktoré sa hanbím.Mám s toho dosť depresie lebo mi to je nepríjemné.Bola som s tým už aj po doktoroch a nikto nič nevie mi poradiť ako by som sa s toho zbavila.Robí sa mi to aj ked som v strese alebo nahnevaná,nahromadí sa vo mne teplo a som flakatá.Ked si tu kožu v oblasti flakov chytím mám kožu uplne vrelúakoby som horela.Prosím pomôžte mi niekto,lebo mám s toho už dosť velké depresie a nechce sa mi kvôli tomu ani medzi ludí.