Bolesti zubov, ucha..

Príspevok v téme: Bolesti zubov, ucha..
Jana-janka

Dobrý večer.. musim povedať že uz som strasne zufala. Prosím o radu: Je to presne týždeň čo ma strašne bolí ucho (každý večer v nom mám neuveriteľný tlak, cez den len tupá bolesť), najhoršie je že ma bolia aj zuby, sánka a mandla (všetko na ľavej strane). Bola som už u obvodnej, tá mi dala len kvapky do ucha, ktoré vobec nepomoháli. Na další den sme sli k ušnému ktorý mi ziaden zápal uchu nenasiel a povedal ze to moze byt vsetko zo zubov, poobede sme sli k zubárovi- ten povedal ze síce tam pár zacinajucich kazov mam, vyvodil ze bolest ucha z toho nemoze byt. Doktorka (aj zubár) mi povedali že to teda bude len obyčajný ,,prievan" ktorý mi neprijemne vletel do ucha a nie a nie von. Po pár dnoch mi zubár kazy vyvrtal, bolest zubov trocha ustupila, no ucho stále bolelo a este k tomu ma aj neuveritelne rozbolela hlava. Zo dna na den to bolo lepšie lenze teraz opäť začala tá ista bolest ako v prvých dnoch. V lekarni nám povedali ze to prievan kludne moze byt, poradili mi šumivý ACYLPYRIN C, ktorý zaberal asi tri dni a potom už nie. Na ten ,,prievan" som skusila aj cesnak v uchu, zapálené noviny, alpu na vatu, gázu s kvapkami do uší atd.. Nič nezabralo. Prosím poradte co si o tom myslite ze z coho by to mohlo byť a čo by pomohlo. V pondelok idem pre prípad dalsiemu ušnému.. Ďakujem

WATI-B

Dobrý Deň chcel by som sa opýtať že čo mám robiť už tretí deň ma boli ucho sánka a s toho zrejme aj zuby :/ bol som u zubarky lebo sa mi jeden zub rozkrušil a už ma to nebolelo :( ale keď mi pani zubárka do toho šprtala tak sa bolesť vratila :( a je to ešte o to intezivnejšie že mám aj prievan :( kto mi poradí čo mám robiť ??

kop111111

Ja niekedy nechapem o com sa na tomto fore vlastne pise. Vela ludi ma taku chorobu, hentaku chorobu. Ja som cirka pat rokov nebol ani nachladeny, ani som nemal nijaku inu chorobu. Casto chodim vonku, fajcim, pijem, zabavam sa, dobre sa najem, nejem ziadne vitaminy, dokonca ani ovocie.
Asi ste malo ododolni, ked ste tak casto chori.
Ja som chodil na motorke aj v decembri, v januari a neviem, co je to prievan do ucha:-)))
Vsetko v tejto republike je nejake chorlave, mlandrave...
Komu pan Boh, tomu aj vsetci svati, to je tiez pravda:-)

petto sulo

Mam presne to o com sa tu pise boli ma ucho vsetky zuby na pravej strane aj jazyk a mandle zjedol som dnes uz treti ibalgin 400 pomoze len na chvilocku bolest je neznesitelna idem skusat vase rady rano valim k lekarovi dam vediet co pomohlo...

26lukas26

Zdravím vás všetkých, túto bolesť som zažíval, bol som u svojho doktora, u zubara ktory ma potom poslal na rentgen a nic nezistili. Neskor som bol na usnom kde mi nezistili ziaden prievan a ani zapal a povedali ze mam aj uši v poriadku. Proti tej bolesti som uz skusil vsetko ale nič nezaberalo. Len uplnou nahodou som sa sa dostal doma ku kvapkám do uší Garasone. Vravim si nemam co stratit, po týzdni pouzivania 2 kvapky 3x denne bolest ustupila o 90 percent a mozem znova pohodlne žiť. Kvapkal som si ich do ucha na pravej strane kde ma trapila bolest sánkoveho klbu.

Za vyskusanie nic nedáte. Mne to pomohlo. :)

sima1233

Ahojte. Dobrý deň. Prosím pomôžte :/ ... bolí ma zub :/ aj sánka, ucho a niekedy aj hlava :/ neviem čo mám robiť :/ ... a nechcem ísť ku zubárke

denca1122

Dobry vecer mam neuvertitelne bolesti hlavne vecer a to pravidelne od18.15. lavej spankovej casti a lavej uzliny tu uz mam napuchnutu a jedine co mi pomaha je to ked si ma nandlu poriadne pritlacim.Prosim vas o nejaku ucinnu radu! VOPRED VAM VELMI PEKNE DAKUJEM S pozdravom:Denisa

majcita

Ahojte. Mna wecer poboliewal zub,ale nie moc. W noci som necitila ziadnu bolest a rano som sa zobudiva z opuchnutym licom. Cez den mi napuchlo o nieco wiac a teraz ho mam jak keby jam mam zemiak. Opuchlo mi aj pod okom. Newiete co je dobre,aby mi to odpuchlo? Zub ma uz neboli to bola len taka mierna bolest. Ale to lice je neznesitelne napuchnute. Dakujem za akukolwek radu.

alibi

mala som to iste... najprv mi dali antibiotika, potom mi uplne zbytocne vytrhli zub lebo ze tlaci na ostatne a z toho ta bolest.. rozsprtali mi zbytocne uz vyplneny zub.. nic nepomohlo jedla som tony ibalginov. potom som sla k studentovi zubariny a ten za sekundu zistil, ze mam odchlipene dasno ci co a to sa mi zapalilo.. odpalil to prec a bolo po bolesti za 5 minut. mozno to mas aj ty. drzim palce potom napis ked na to prides co to bolo.

majkA20

Ahojte mna tiez bolelo ucho zub hlava vsetka lava strana ...od bolesti som si davala vsetko mozne ale nepomahalo...uz som nemohla vydrzat tu bolest ktora sa kazdu chvilu stupnovala od bolesti som uz aj plakala...tak som sla na pohotovost pozrelaa mi ucho a povedala ze mam prievan dala mi nieco do ucha aby mi zmiernilo bolest a lieky ktore sa volaju flector ep rapid a chvalabohuu mi to pomohlo...tieto prasky su aj na bolest zubov ,chrbtice atd. ale su na lekarsky predpis JANKA skus povedat doktorke ci by ti ich predpisala ked ti bolest neustupuje..mne pomohli

jaster77

ja by som este rad dodal k tomu prievanu,ze ak z neho bolia aj zuby je dobre vyplachovat usta viac krat denne vlaznym cajom z cajovej zmesi kostihoja,harmanceka,salvie.pomaha to.ja to mam odskusane.len prievan ma ten problem,ze je to chronicke ochorenie.kto ho mal raz,uz je nan nachylny.preto je potom vzdy dobre mat po ruke tieto bylinky.este sa mi nestalo,ze by po par dnoch nepresli vsetky priznaky.nikdy som s prievanom nenavstivil lekara a ked som dostal prvy krat prievan,bolela ma cela sanka,vsetky zuby.bylinky su super.vzdy pomohli treba skusit.