Rodicia nechapu ze som dospela..

Príspevok v téme: Rodicia nechapu ze som dospela..
Nepochopena

Ahojte, je mi to tu az trapne pisat ale neviem co mam robit :(. Mam dvadsat rokov pracujem v zahranici uz rok, mesiac prec a mesiac doma :( zarabam si na seba peniaze.Mam priatela ale neschvaluju ho proste nie aby ho poznali nepoznaju ho, ale proste furt nieco, vzdy ked snom snim pomaly vrcia, ked idem s kamoskami sa zabavit niekde do mesta tak tiez ze kde som bola a tak..stale im musim klamat a potom namna kricia ze klamem ale pri nich inak nemozem lebo vzdy je neaky problem.. aj dnes som sa snimi pohadala lebo som bola u priatela na jeden vecer ... ja uz dalej nevladzem... nechcem ich stratit ale kedy uz pochopia ze mam svoje roky aj svoj rozum??? viem co robim nie som hlupa.. viem ze mozno 20 rokov nie je este nic ale tak uz mam narok na vlastny zivot..Moj brat je opak mna stale sedi doma ale ja som uplne opacna to sa ani neda porovnat jak nebo a peklo.. :/ a asi cakaju ze taka budem ze budem len doma..viem ze su moji rodicia a ze maju narok ale tak ja uz neviem :( pomozte mi co mam robit :( Nevedia co je to mesiac prec sama a ked pridem chcem sa zabavit :( oni to nechapu ..

pan d.

Ja som sa uz naucil drzat zobak a tiez svojej mame hned vsetko nevyklopim. Mozno ked budem potrebovat adrenalin, tak jej poviem, ze som bol pit na lieky s Romami v parku:D

pan d.

Girls just wanna have fun:D
Podla mna to suvisi s tvojim vekom. Nauc sa lepsie klamat. Co ti mozem takeho poradit. Psychiatria ako ja este nepotrebujes:DDD

kajinqa

Rodicia ma vôbec nechapu nechcu mi verit moja sestra nic neurobila ved ona sa vôbec nekamarati z opitimi tynedzermy a ani ja ako mimoji vlastni rodicia nemôzu verit ked po cely zivot mi stale verily ale zjavil sa niekto aspalil poto rodiny

jajka001_

nic nerobis zle, si v uplne normalnej beznej zivotnej situacii, akou si prechadza vacsina, malokto ma s rodicmi taky vztah ze im moze povedat vsetko, tak svoje info im filtruj, nehovor im to co ich rozculuje, kludne si nechaj svoje male tajomstva ale bacha aby ta nenachytali :) lepsie je potom priznat sa. mas pravo na svoje sukromie. maj s rodicmi trpezlivost a netrap sa kvoli hadkam, tie su vsade. dolezite je aby ste sa aj napriek tomu mali radi a snazili sa spolu komunikovat a robit kompromisy

Nepochopena

Ja40- chapem ze som nemala klamat ale to sa nedalo keby som povedala ze idem s chlapvom vonku tak ma zjedia :( To ze oco si mysli ze budem len doma, ze nebudem mat chlapca prenho by to bolo IN, ale dnes je ina doba :/ stale hovori ako bolo niekedy ale to uz je za nami.. uz je to prec :( uz musi pochopit ze som dospela a sama zodpovedna za svoje činy.. nechodila som opita domov kazdy vecer .. Raz sa stalo aj to som mala osemnast a ma zdrbali ale tak to chapem a nic som nenamietala. Neviem v kom je chyba ale uz si myslim ze vsetko robim zle:(

ja40

Ano presne tak,nemusia vediet vsetko,ved kazdy mame svoje tajomstva :-)
Ale ako si sama napisala klamala si v minulosti a oni ti teraz neveria,cudujes sa? Ale,nakolko si uz za vodou a zarabas si na seba,uz tymto si im mala dokazat,ze si sebestacna a oni by ta mali brat uz ako rovnocennu. No dovera je velmi dolezita vec vo vztahoch a u vas chyba. Takisto mama podryva autoritu tvojmu otcovi,ked na teba krici,ale zase tato situacia,ze sa sem tam pohadate vyplyva nie z toho,ze ty si zla,ale z toho,ze tvoji rodicia maju pocit,ze ta nemaju pod kontrolu,alebo mozno ta nezvladaju a tie vybuchy su len preto,ze tvoji rodicia nezdielaju rovnaky nazor na vychovu,vies ako to myslim? Cize ty nemusis byt problem,ale problem mozu mat oni ako rodicia,maju take a take nazory a postoje atd...ak ty mas svoju predstavu,alebo sny,tak si ich spln,lebo rodicov si urcite neprechovas,oni uz maju svoje myslenie a navyky,cize je na tebe co s tym spravis,ja som sa od nasich odstahovala ako 18rocna a som za to dodnes hrda....

Nepochopena

Scoth - moji rodicia zarabaju malo maju vela poziciek :( musim im pomoct oni doteraz mna zivili :( nevychadza im to s peniazmi :( ale ja neviem rozmyslala som nad bytom kazdy mi to hovori ze co tu sedim ked za moje peniaze mozem ist prec :( lenze nie som pripravena byt sama niekde :( pre mna to pride ako utek :( od nich .. potom mi nasi budu hovorit ze s nimi uz nevydrzim jak minule :( lahko sa to pise ale tazko sa to robi :(

Nepochopena

Ja40 - prestala som sa mame zdoverovat lebo vsetko co som jej povedala povedala ocovi .. a mame super vztah , vzdy ked sedime doma sa nasmejeme dokial nejdem vonku :(:( a preto mi to je luto :( a potom jak idem do zahranicia uz sa trapim :( uz ma to mrzi :( viem ze mi raz oco volal uz jak som cestovala lebo sa somnou nerozlucil lebo sa namna hneval a plakal a ospravedlnoval sa :( to ma polozilo :( vzivote toto som unho nevidela :(..

Scotch

preco davas vsetky peniaze, co zarobis, rodicom? to celkom nechapem.. a ved si najdi v nejakom meste nejaky lacnejsi podnajom, trebars aj s nejakymi spolubyvajucimi, to nie je take tazke... a mozes pomaly setrit peniaze a domov prides obcas na navstevu, napriklad za ten mesiac, co budes mat volno tam 4krat zabehnes na dva tri dni a bude...hm? co ty na to?

Nepochopena

Ja40 -- mam s mamou hlavne ona je pre mna ako kamaratka stale som sa snou rozpravala zverovala som sa jej .. nie sice zo vsetkym ale zase vsetko nemusia vediet.. lenze moj oco je neviem ..ja v tvojich rokoch a tak .. su DETI co sa spravaju horsie jak ja, piju, sexuju v dvanastich ... panna som bola do 19 nespim s kazdym.. odkial to usti .. ? stale ked som chcela ist von mojim vychodiskom ked sa pytali kde idem tak som im zatajila alebo klamala.. oni na to prisli .. neveria mi .. a najviac ma stve ze potom moj oco krici na mamu ked je namna zly.. ona ma obrani a potom je na vine aj ona :( to ma velmi mrzi.. :(