Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

Mrska Silvuska

Maoamka dakujem, prekvapko to bolo hlavne pre nas, kedze spermiogram katastrofa, ovulacny cyklus na bode velka nula...ja vlastne ani neviem, kedy sa to udialo:-D
ale tesim sa ako taka opica jedna))) a asi preto,ze prve teho bolo ze ani neviem ako preslo, toto ma potrapi snad az do konca...vravim si, ze asi to tak ma byt:-))) aby mi nebolo tak krasne aj druhy krat, ved nech si nieco odtrpim, ne?))))) uz teraz mam bachorcek ako som mala pri synovi na zaciatku 5teho mesiaca, najprv som z toho bola na nervy, a potom som si povedala, ze tak co, potrebuje vela vody, tak bude velky bachor)podstatne je, nech ma dve ruky, dve nohy, jednu hlavu a veeeela zdravia)
dobru chut k obedu babulky vam prajem

Mrska Silvuska

ahojte babulky, neverim, ze opat ozila tato tema, kde som chodila vzdy pri ranajkach cerpat energiu))
tak som si vas velmi rada dnes opat precitala, tymto zdravim, prajem krasny den, aj ked veeeeeelmi ufukany, napriek mojmu dobremu zakladu v zadku ma skoro odfuklo) takze tintitka batoh na plecia a az potom vyjst z domu:-D
u mna vsetko po starom, synator stale šrotuje, co vidi, keby neboli dva krat v tyzdni treningy, neviem neviem....este stastie, ze zje vsetko, co mamina - cize ja:-) nalozi na tanier a ze mu nie je ziadna zelina a spol cudzia)))))
nooo, ja a moja vaha...teraz to tak neriesim, ak vsetko dopadne ako ma, resp. ako by som si skromne priala, tak koncom novembra/zaciatkom decembra budem dvojnasobna maminka)a aj ked ma tento maly cervik vo mne nici vo dne v noci (jedine, co vo mne ostane su zemiaky v akomkolvek stave a kysla kapusta), tesim sa ako malá...to je taka naj zmena u mna/u nas. takze tolko hlasenie z mojej strany:-))

Maoam

vies co, to je normalne, s prichodom jari je prirodzene, ze telo ziada pomoc pri detoxikacii po zime, zihlava a Co. su na to idealne :D

xdanielax

Nie je to sranda, kolko veci sa dokaze zmenit za taky kratky cas? Alebo lepsie povedane, ako sa dokazeme zmenit a zlepsit my? :)
Ked pridu tazke veci, tak si vravim, ze aspons a z nich poucim. Zatial sa tak stalo vzdy.
Preto si myslim, ze sa netreba prenasat do buducnosti, ale sa tesit z toho co je, lebo vlastne to je jedine, co mame :-) Ktovie, co bude o rok, ale mozno este dnes nas caka nieco pekne!

Ja som v nedelu zjedla nejaky kolac .. a tak ma z toho bolelo brucho, ze mi bolo jasne ze "tudy cesta nevede" :)) A pritom to nebolo ani nic kremove, sko nejaka babovka alebo tak nieco. A dokonca som obmedzila kavu! Rano si davam caj, a kavu az niekedy okolo obeda.
A minuly tyzden som si bola natrhat zihlavu, vyborny caj! Este sa chystame na lubovnik, ale vdaka posunutej jari este nekvitne - ten sa isto zide :-D

Maoam

Danielka, mne sa v hlave upratalo tiez :D vo viacerych veciach, ale je pravda, ze prisli ine veci a s tymi sa musim popasovat, mnohe neocakavane, najhorsie je, ze na to nemam nejaky vplyv, vsetko externe veci a tak obcas citim bezmocnost :-/, kedze to zavisi od inych :-//.

Ano, ta bezlepkova strava (tusaka som mala uz davno, potvrdila to biopsia u gastroenterologa) mi maximalne upravila travenie, este beriem enzymy, tak po tej stranke super, vies, aj tu som pisala, ze mam vzdy nafuknute brucho atd., vdaka tej strave a enzymom ho mam skoro ploche, co som nikdy nezazila. Blbe je, ze nemozem sport, to by som velmi rada, lebo nie som typ na sedenie na riti (vsak vies, nulky...:D).
Ale tak co uz, musim respektovat nefrologa.
Rada by som sa casovo preniesla uz do buduceho roka, pretoze by boli tie sudne veci a pracovne projekty za mnou, bohuzial cas neposuniem a co ma na tom mlati, je ten stres a tlak :-////// neznasam to + obrovska zodpovednost na mojich utlych pleciach aj za inych.....uff.

xdanielax

Ja tiez nic neviem o ostatnych, ale snad sa ozvu.
Zda sa mi (a snad spravne), ze pises pozitivne naladena, co ma tesi :) Ta bezlepkova strava ti aj pomaha realne?
U mna sa nejako prirodzene vyvinulo uz v priebehu zimy, ze jem minimum masa, bez toho, aby som to "chcela". Kedysi som bola schopna jest maso aj dva krat denne, teraz si ho dam tak raz za tyzden.. Pocas dlhej zimy som pojedla asi najviac cokolady, ale nevadi mi to. Odkedy nechodim do posilky nemam vobec dojem, ze priberam, len sa mi "zmensili" svaly :-) co ma trochu stve, ale viem ze ked dostanem chut a vratim sa tam, da sa to zas do povodneho stavu. Inak behavam poslednu dobu zase pomalsie a dlhsie a chodim stale na dlhe vylety, vzdy ked sa da.

S tou dovolenkou mas pravdu, netreba stale len pracovat.
Ja sa chystam cca o tri tyzdne do Tatier, tentoraz vysokych, tak uvidim, ci sa nevratim naspat do zimy a snehu - ale snad uz nie. Nad morom zatial neuvazujem, ale ak, zase to bude tak "zo dna na den" a urcite nie pocas leta, ale ked bude vacsi klud, cize najskor september. Ale ako hovorim, zatial nic. Uz sa vidim v tych horach :)

V hlave sa mi to celkom upratalo, za to som rada tiez a aj preto sa tak tesim, ze vnimam tu jar - nie ako tu minulu :-)

Maoam

Danielka, vcera som na teba myslela, takze zasa raz telepatia, neuveritelne :D.
Napisem ti este nieco do mailu, ale ku mne: tak stale sa trapim s oblickami :-/, nic moc, ale som na setriacej diete, lebo neznasam lepok (co som tusila uz velmi dlho, aj som to sem pisala a potvrdilo sa), uz som si na ten novy system zvykla, vlastne treba len vediet, co smiem, co nie, prace vyse hlavy, vzdy prac. vikendy, takze tam tiez nic nove.
Vlasy som si tiez nechala narast, uz ich mam pod lopatky :-) a nefarbim, takze mam svoj tmavy blond-az svetlohnede, vyzera to dobre, dam troska podstrihnut teraz ked ide leto, ale nechce sa mi farbit ani s nimi nic robit.
Bez sportu som uz skoro dva roky, vaha 165/51-52, co pripisujem bezlepkovej strave, ale citim sa s touto vahou idealne, super, lahko.
Takze to je male pozitivum na tom celom.
Inak tym smerom uz nemyslim, uzavrela som to este vlani, venujem sa inym a ovela zaujimavejsim veciam teraz :DD.

Chystas sa toto leto na nejaku dovolenku? Ja som rozmyslala, ze niekam v lete vypadnem, ako Flegma pisala, sama sebe dlhujem VEEEEEEELA dovoleniek :D.

Inak Carey dala poslednu skusku, ide mat o 3 tyzdne stastnice, s frajerom je stale a v auguste, ak vsetko dobre pojde, konci so studiom.
O Juchu a ostatnych vela neviem.

xdanielax

Jaj, no a inak sa mam vcelku fajn, az na to, ze sa mi po vcerajsom volnom dni nic nechce (asi mam dojem, ze je pondelok).
Uzivam si jar, vcera som si to tak uvedomila, ze dlho som to tak nevnimala, aj ked som jar vzdy mala rada.
Nechavam si rast vlasy a nedrzim ziadnu dietu len si chodim zabehat a v ramci toho aj zacvicit (von). V posilke som nebola od noveho roka. Som radsej vonku, celu zimu, velmi ma to bavilo v tom snehu. Takze v tomto mam pauzu a nijako to nesilim.

A u teba ako? :)