Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg

Príspevok v téme: Tvrdý tréning za mesiac dole 4 kg
Luckatucka

Ahojte,ja som písala v téme P90X.Bola by som rada keby sa ku mne niekto pridal chudnut.Dnes som sa postavila na vahu a mam 67kg, miery:
prsia - 104cm
pás - 76cm
boky - 103cm
Do 22.8 chcem zhodiť na 63kg a mať miery:
prsia - 104cm
pás - 71cm
boky - 99cm
Môj jedálniček :
Raňajky - ovocie
Desiata - jogurt
Obed - delená strava (nie vyprážané,nie sladké,nie múčne)
Olovrant - zelenina
Musim schudnut za ten mesiac,pretoze sa chcem citit sexi,chcem si obliect sexi saty a mat pekne krivky,nie sadlo.Moja povodna vaha,z ktorej chudnem bola 76kg.Pre mna bude zhodenia na 63kg velky uspech.Nie je to vela zhodit 4kg,preto verim,ze disciplinou v stravovani a kazdodennym cvicenim to dosiahnem.Uz chcem,aby mi rucicka na vahe ukazovala pod 65kg.
Potrebujem hlavne spevnit brucho,stehna a vyformovat zadok.
To cvicenie P90X je makacka.Dnes som cvicila plyometrics,tak som zacvicila polovicu a mala som dost,vobec nemam kondicku.
No pevne verim,ze za mesiac ked si obleciem saty,ktore som si kupila tak v nich budem sexi a nebudem musiat riesit ze mi trci sadlo.Aj ked viem,ze niekto povie ze pri vyske 168cm je 63kg este vela a mala by som vazit max.58kg,tak mne vaha 63kg uplne staci aby som mala zenske krivky,ale pevnu postavu,ploche brusko,vyformovany zadok.Uz konecne chcem aby mi moji kamarati povedali,ze vyzeram sexi a ze vidno ze som chudla.To ma velmi potesi a tiez ked si budem moct kupovat velkost 38 nie 40 ako teraz.

carey

Maoam sak tak to ma presne byt, nerobit si z toho tazku hlavu, aby to cloveka aj bavilo a mal z toho radost. A ona ma nejaku vacsiu vahu, ci ako?

Maoam

kolegyna chodi dva mesiace na kardio, 4-5x tyzdenne max. 45min, lebo viac nestiha, len beziaci pas, alebo stacionar a uz kraaasne chudne, fakt to vidno uz na nej, najlepsie je ze ona sa vobec nenici pri tom, ide si tam, odbehne alebo odbicykluje v pokoji pohodicke 45min a chudne :DDD

Juchu

Rozmyslam ze by som zajtra isla aj sama - zatial som rozhodnuta asi na 20 % :D (ale ako som uz spominala - my sme rodina, ktora zvycajne konci pri rozmyslani, k cinom sa dostaneme malokedy)
Ja mam nejakych 16 - 17 stran teoretickej casti a uz iba natahujem umelo strany... Dako mi dochadzaju napady. A to co tam chcem dat, neviem nikde najst - takze len hladanie mi zabera veeeela casu.

carey

Juchu ja to vidim tak, ze sa budes musiet dokopat sama k tomu cviceniu, lebo na kamosky sa spoliehat, nic moc.

Ale tak mne to ide tiez pomaly, len ja mam vela mapiek, grafov...to ma aspon bavi, len ten obkec potom okolo toho :D

Juchu

Danielka - boze, v tej zime.. Ty behavas cely rok, vsak? Aj ked je minus? Ja som cely den zababusena v perine/deke a aj tak mrznem..
Carey - poslabsie.. Dnes som cely cas len upravovala a napisala 1 stranu. No teraz som sa akurat rozbehla a taham uz druhu :) Tak idem pokracovat a potom si vas neskor precitam :) Carey tak tebe sa krasne dari, gratulujem!!
Inac kamosky zrusili ten spinning, ochoreli :(

Maoam

kamoska hikala, ked som minule hadzala do kosika natierku ze aaaaaa to ma 22% tuku ci kolko a ja na nu hladim ze co? :DD

carey

Maoam dnes som pozerala v obchode na tych kyslych hadov a myslela na teba, ze ich mozno akurat cmulas :D a kukla som ze kolko to ma kcal a teda dost hih.