Sebecka?

Príspevok v téme: Sebecka?
screamy

ahojte. poradte :)
mam 26 rokov, mam za sebou vyse 2rocny vztah, uz sme spolu aj pol roka byvali. chalan si ma vsak takmer vobec nevazil a velakrat ma ponizoval, neprestajne flirtoval s inymi, ohovaral ma pred najblizsimi, no napriek tomu tvrdil ze ma lubi. ja som ho lubila a nevedela som si bez neho predstavit svoj zivot. no zaroven som ho akoby az nenavidela, po nociach som velmi casto plakala a nadavala si, preco od neho neviem odist. viackrat sme sa aj s velkym krikom rozisli, ale zase sme sa dali dokopy, po jeho nekonecnych prosbach. bol to bludny kruh, stale sme sa hadali, ale vzdy sme sa dali dokopy... az raz (vo februari) som sa rozhodla definitivne skoncit, dala som vypoved v praci a odstahovala som sa celkom do ineho mesta. bolo to neuveritelne tazke, plakala som nonstop...
az som stretla ineho, ktoremu som sa vyzalovala (nezvyknem rozoberat svoj vztah s nikym). poznam ho uz velmi dlho. vela sme sa rozpravali a zalubili sme sa do seba. je pravy opak mojho byvaleho, zniesol by mi modre z neba. bola som presvedcena ze to je moj vysnivany princ. totalne som bola stastna ako nikdy predtym..uplne sme si sadli, zaujimaju nas rovnake veci, pocuvame rovnaku muziku, mame kopu spolocnych znamych. zdalo sa mi az neuveritelne, ze sa mi toto stalo :) ALE! teraz po 4 mesiacoch zrazu akoby zo dna na den, mi zacal strasne prekazat. pravidelne sa mi v noci sniva o byvalom, casto nanho myslim a placem. terajsiemu sa skoro az vyhybam, je mi neprijemne ked sa ma dotkne a vsetko mi ide na nervy. nechapem, co sa to deje. dokonca sa mi zda, ze ma moj novy celkom prestal pritahovat. som k nemu casto protivna a neviem ani ako mu to mam vysvetlit. mam dojem ze ho beriem skor ako kamarata, ale ma uplne vsetky vlastnosti, ktore chcem aby mal moj partner a buduci otec mojich deti.

Kam sa ta moja laska zo dna na den vytratila??? preco stale myslim na byvaleho, s ktorym som si ista, ze by to bolo strasne??

Myslite, ze sa mam s novym rozist alebo je to len prechodny stav, lebo som sa s nim dala dokopy tak rychlo po rozchode?

Som sebecka?? "taham za nos" niekoho kto ma miluje a ja jeho asi nie??

screamy

ano, je to dost podobne, ako to mam ja. cize mi asi radis vratit sa z kratkej cesty a radsej to ukoncit?
ja o tom premyslam neustale a bojim sa, aby som neurobila chybu. co ak je to len nejaky prechodny stav, lebo som ten byvaly vztah dostatocne "neoplakala" a neprecitila smutok, cim by som uzavrela kapitolu. ale som sa vrhla do noveho vztahu. ja som z toho domotana uz velmi

Weva

Ja som zazila podobne a u mna to bolo o tom, ze sme sa dali relativne rychlo dokopy a ja som hladala presny opak byvaleho. Bol to genialny chalan, ale dokonaly extrem opat. A najhorsie bolo, ze teoreticky splnal vsetko, co som si priala a ja som trpela ako mozem byt tak chladna, ved stracam vysnivaneho chlapa. Ale to sa neda silit... Ukoncila som to. Neviem, do akej miery to mozno porovnavat, hm?

uhlie

Povedz novemu priatelovi, co ta trapi a vysvetli mu, ze potrebujes niekoho, kto je na teba zly. Ci by na teba nemohol vrieskat a obcas ti aj jednu prij.bat. Ak ta miluje, urcite to pre teba urobi.