Pripravky diochi, horka chut v ustach..

Príspevok v téme: Pripravky diochi, horka chut v ustach..
jankaplanka

citam o tebe ze sa zaoberas temou liecby, prevencie ochoreni za pomoci potravinovych doplnkov.... chcela by som sa ta opytat aky mas nazor na pripravky diochi.... vsetko je to na rastlinnej baze... vcera som absolvovala jedno vysetrenie (nie lekarske) ktore mi len potvrdilo, ze mam problemy ktore mam.... okrem inych sa mi pred par dnami zacala objavovat horka chut po konzumacii jedal a je mi jasne ze nemam v poriadku pecen, zlcnik a dalsie \\\\\\\"prisediace\\\\\\\" organy... tiez oblicky a pod... vedela som ze to nie je so mnou dobre ale ze je to az tak zle som si nemyslela kedze sa snazim stravovat dobre, ale u mna cely problem vychadza z psychiky... a ja verim ze ked nemam toto poriesene, potom ani fyzicke telo nemoze byt ok.... a co sa vlastne pytam.... ci mas nejaku info o tychto pripravkoch... ci ma zmysel to s nimi skusit.... dakujem....

jana05

Ľudia preberte sa!
Rastlinné výťažky \"země puvodu ČÍNA\".
Tabletky a kvapky na všetko, hlavne na peňaženky ľudí.
Súhlasim s príspevkom RNG.

victtoria1

Ak by mal niektozaujem o diochi vyrobky, kontaktujte ma....mozem len pochvalit, uzivam dva roky a som spokojna. Mam vsak pripavky, z ktorych som obrala len par kvapiek a celkom mi nesadli a vratit ich nemozem, takze za velmi symbolicku cenu by som ich posunula, bo mi je ich luto a su naozaj ucinne.Takze ak by niekto mal zaujem, nech sa paci jana.victtoria (zavinac)gmail.com

Fotografka

Ahoj jankaplanka.

Mozem ti Diochi len vrelo odporucit. Pred rokom a pol som to uzivala na oblicky a velmi mi to pomohlo no potom som brala lieky od normalnych doktorov, lebo mam iste problemy a sa to len zhorsilo(medzi tym som diochi nebrala) pred nedavnom som Diochi opat zacala brat a je to na nezaplatenie..Je to sice drahe ale neskutocne ti to pomoze. Mam zavaznu diagnozu a lekari mi davali mozno 5% sancu aj to je vela:D a teraz sa citim ako nikdy predtym...tak si to premysli . PS: ked sa zaregistrujes mas to este lacnejsie tie vyrobky..

RNG

Nuz ja dam len na klinicky dokazane davky ucinnych latok, nie nazory a pevnu vieru v kvalitu. Ale kommu to robi dobre, moze pot tieto vytaszky neznamej sily mozno to niekomu aj pomoze. ja osobne by som ich nebrasl, kedze je na svete dost znamych ucinnych a lekarmi dlhorocne pouzivanych extraktov so spresnymi zlozeniami.

LUKYSN

Ja som sa stretol s podobnymi produktami a myslim že su o niečo lepšie ešte ;)kedže na vrchu stoja o niečo atraktívnejší ľudia :)

RNG

Zialbohu ba Dio chi nemam ziadny nazor, lebo to neurcuje obsahy ucinnych zloziek v ziadnom z tych tekutych preparatov.
A su to vyrobky relativne malej firmy v Cechach a na Slovensku, ktore velmi este neprenikli do zahranicia
Uprimne povedane, nedoverujem vyrobkom, ktore neurcuju presny obsah a snazia sa predat svoje vyrobky cez prisluby roznych ucinkov, bez podpory vyskumu, len tvrdenim, ze su super.
Ako fyzik na to "nabitie energiou" mam len jeden nazor, poriadna blbost sirena mezi lahkovernymi ludmi.

jankaplanka

ano toto viem... mam nieco nacitane aj nejake info priamo od uzivatelov tychto pripravkov... mna skor zaujima aky ma na to nazor RNG ci sa s tym stretol....

doubledog

Diochi su bioinformacne preparaty,
a to su v podstate rastlinne vytazky "nabite" akousi energiou ci vibraciou.

trosku nieco ako homeopatia, aj ked len velmi vzdialene.

jankaplanka

mno ono to trva co som sa zacala sledovat uz treti den... mozno ta chut bola aj predtym... ale vzdy to pride az ked nie co jem.. inac ten pocit nejak nemam.... a bolesti pod pravym rebrom alebo lepsie povedane tam niekde ako sa rebra v strede spajaju mam uz dlhsie...