Ked sa milujeme...boli to...

Príspevok v téme: Ked sa milujeme...boli to...
azalka

Pred týždnom vo štvrtok som sa 1.x vyspala s mojim chlapcom...netiekla zo mna ziadna krv, nebolelo to(iba tahalo a trolinku štipalo)...zapacilo sa nam to tak sme sa milovali aspon hodinu v kuse...o den neskor sme sa tiez milovali aspon hodinu skusali polohy atd:) uz ma to zacinalo boliet (asi to bolo na mna moc hned dva dni po sebe) ,ale dalo sa to vydrzat lebo vzrusenie bolo väčšie....na treti den sme to skusali zase...,ale bola to pre mna taka bolest ze som myslela ze zomriem tak sme v tom nepokracovali a zacala zo mna tiect krv...cakali sme tyzdne nech sa to zahoji(medzitým som mala krámy) a dnes sme to skusali znova...ale ako nahle do mna vosiel sa mi spustil plac a bolest sa vobec nedala vydrzat bolo to este horsie nez naposledy..nechapem preco ma to tak strasne boli :,( poradte..aj vam sa to stalo? alebo neviete preco? Kvoli tomu ze sme sa milovali tak často?....dakujem

panna

Mna to tiež boli,ale u mna je problem vtom,že sa mi neda pretrhnuť blana,viem že stym musim ísť ku gynekolovi ale neviem čo stym spraví gynekolog.Neviete mi niekto povedať čo vtakom prípade lekari robia?

mila

Ahoj azalka!Aj mne sa to stava casto,bola ma to aj teraz(niekedy),hoci som s priatelom uz rok!Ani ja neviem od cohoto je!:(

Rupia

no to moze mat viac pricin.. bud tam mas nejake kvasinky,bakterie alebo si nebola dost vlhka a poskodilo ti to sliznicu. fakt by si mala zajst na gyndu..ale neboj nie je to nic hrozne.uz sa to aj mne stalo.

ja

ahoj, a nemoze to byt tym ze mas nejaky zapal? kvasinky alebo tak. lebo ja mam s tym velke problemy, casto nemam ani vytok ani nic len proste ma to pri milovani stipe a mam pocit akoby som to mala vnutri velmi citlive. tak podla toho viem ze to je znova tu. tak radsej zbehni na gyndu, nech sa ti nespoji milovane s pocitom bolesti.pa

tiny

ahoj ja ti poradim len jednu vec, okamzite chod ku gynekolog. lebo moze tam byt bud nejaka rana alebo nieco podobne a radsej pockajte s milovanim, urcite to nebude nic vazne ak tam zabehnes hned a nebudes cakat,