Neodstranitelny problem

Príspevok v téme: Neodstranitelny problem
kimono71

Cawko mam 16 rokov a uz dost dlhu dobu trpim a najviac cez leto preo sa obracam na vas :D

po kazdom holeni noh sa mi na nohach nahromazdia bodky z ktorych bol chlbok odstraneny velmi to vidno a po case sa mi zacnu tvorit vyrazky pod kolenami na stehnach aj ked si ich neholim .

cez leto nemam chut obliest sa ani len do plaviek c je skoda pretoze moja postava je mierne vysportovana :D pochvalila som sa :D :D ale to dvolezite nieje oskusala som vselico veet sprej krem depilacni pasiky voskove cukrovu domacu pastu nedopadlo to dobre : Dziletky drahsie aj lacne proste vsetko mozne pocula som o perzskej epilacii je vraj dlhodoba aj trvala alebo domaci recept www.youtube.com toto som este neskusala no musim si to vsetko prelozit co za veci tam do toho gebuzaku treba :D dufam ze mi pomozete :D

BBella

vosk si skusala????myslim, ale profesionalne - niekde v salone,hm?lebo doma som si to sama nevedela strhnut tak dobre a tak isto mi ostali bodky a dlho sa to stracalo, a ked som bola v salone, mala som bodky po kazdom odstranenom chlpku ale na druhy den rano - som mala pekne nohy bez jednej bodky, alebo depilator???hm?asi mas velmi hrube tmave chlpky co???po kazdom holeni si treba natriet nohy, alebo pouzit detstky pudor- citala som to tu na fore. to ze sa ti vytvaraju vyrazky tam kde si nohy ani neholis je problem asi v niecom inom, napr:pot???lebo ja ked sa spotim na chrbte tak sa mi spravi vyrazka...