nic ma nevzrusuje

Príspevok v téme: nic ma nevzrusuje
dreamer

prosim poradte...sme s priatelom spolu asi 2mesiace,je strasne super,mame dost otvoreny vztah zalozeny na komunikacii,ale myslim,ze laska to este nie je.moj problem spociva v tom,ze ma vobec nevzrusuje.no neviem ci vobec,ale pri bozkoch a dotykoch necitim nic,aj ked sa mi to paci,a viem ze aj jemu.myslite si,ze skoro ziadna chut na sex moze byt sposobena antikoncepciou a antidepresivami na obsedantne myslienky?lebo fakt nas to oboch mrzi,ze ja z nicoho nic nemam,a o sexe ani nehovorim.nemate niekto podobnu skusenost?lekarka mi povedala,ze to bude asi z tych antidepresiv a antikoncepcie,ale ja som uz zacala pochybovat aj o mojej orientacii,ale pritom s nim chcem byt, lebo mi je s nim strasne fajn.myslite,ze to chce cas?

simik1536757

Ahojte,
mám problém nič ma nevzrušuje...sme s priatelom spolu rok na začiatku to bolo fajn no ako som začala brat antikoncepciu zhorsilo sa to, nemala som chuť na sex a strašne ma to bolelo.
Teraz už cca pol roka antikoncepciu neberiem ale nemám chuť na sex vôbec...:( skoro nikdy priateľ naozaj lubim ale chcela by som zažiť ozajstný sex a vzrušenie neviem v kom je chyba.

anonym

ja sa len vzrušim vtedy ked si predstavujem masochizmus.som ztoho nešťastna hnusim sa kvoli tomu sama sebe,chcela by som mať vzrušenie z normalneho sexu a nie z takeho svinstva.prosim poradte mi ako sa toho zbaviť a byť normalna.dosť ma to trapi.

danulik

čítala som, že aj antidepresíva aj antikoncepcia môžu mať vedľajší účinok stratu chuti na sex. Na rôznych fórach sa na to ženy sťažujú (napr. www.doktorka.cz)./ Takže sa poraď s lekárkouˇ, či môžeš vysadiť tieto lieky alebo vymeniť ich za iné. Myslím, že príčina je naozaj v tých liekoch (a možno aj v depresii), lebo ako som pochopila, ty nemáš vôbec chuť na sex (nielen na sex so svojim priateľom). Držím ti palce.

dreamer

zacalo ma vzrusovat bozkavanie a aj dotyky,ale len vtedy,ak sa celkom uvolnim.to je naozaj az take tazke sa vzrusit,ze treba byt celkom uvolneny a na nic ine nemysliet?lebo som si myslela,ze to pride aj automaticky.myslite,ze je vsetko na dobrej ceste a chce to cakat a uvolnit sa?

hany

Som 15 rokov vydatá a pred časom keď som začala brať antikoncepciu som bola na tom presne ako ty. Keď som ju vysadila vrátilo sa všetko do normálnych kolají. Určite to bude tou antikoncepciou.

dreamer

fu,uz som nad tym tolko rozmyslala...diky za rady..neviem,ci ho lubim,ale teraz sme boli od seba tyzden a mi veeelmi chyba,tak sa na neho uz tesim.neviem,ake je to lubit chalana.on ma asi lubi,bo sme sa o tom rozpravali a povedal,ze asi je to laska.aj ja ho mozno lubim-mam ho rada,chyba mi,ked nie sme spolu,mam rada jeho vonu,a pomaha mi dost hlavne teraz,ked je to doma tazke...je to laska?
no ved to,ze som nemala este chalana,tak neviem porovnat.ale ked som nad tym tak rozmyslala,tak mozem povedat,ze teraz aj keby som chodila s bradom pitom,alebo ja neviem akym uzasnym super muzom,ani on by ma nevzrusoval,lebo vzrusit ma teraz,to nie je take lahke...
ale ked porovnam s 3-4rokmi dozadu,tak som bola asi horsia ako chlap:)som myslela na sex dost casto,ale teraz?absolutne ziadna chut.keby sex neexistoval,ani by som to nezaregistrovala.len nechapem,kde sa urobil ten zlom,ako mozem z tolkej chuti na sex zrazu nemat ziadnu,ale fakt ziadnu.
ono to trva asi uz do dvoch rokov,ale neprikladala som tomu vyznam.nemyslim si,ze by to mohlo byt sposobene celkovou zivotnou situaciou(rozvod,otec alkoholik,bez penazi atd...)skor tymi liekmi.uz aj antikoncepciu som vysadila a mysllim ze ta by mohla byt za nieco zodpovedna:)myslite si,ze sa nad tym nemam trapit a nechat to nech to ide ako ide a bude co bude?ale ked budem cakat co bude,tak to mozno mozem cakat aj dva roky:)nuz neviem,ale pravdu povediac ma to dost trapi.
a ty "30" ty si to nechala len tak ist a nezaoberala sa tym?

30

ja mám podobný problém, ono sa to všetko tvorí v hlave, ak ho naozaj nemiluješ, necítiš sa byť milovaná, nepochybuj sama o sebe si žena, ktorá nato potrebuje viac nie len chémiu, nie všetci máme namiesto mozgu libido, nezaoberaj sa tým a ono to pôjde samo, držím palce

kobaik

aj ja si myslim ze cas to mozno vyriesi a hlavne nerom nic co nechces ani koli nemu.Uz si mala pred nim chlana ineho?ake to bolo?Este by si si mohla popremyslat ci ho mas rada ako pritela s ktorym si porozpravas alebo ho lubis velmi.Hm.

tea

tie lieky mozu ovplyvnovat aj chut na sex - skus si dat predpisat ine, ale mozno to chce iba cas, viac sa spoznat. Skus tiez spoznavat svoje telo sama a potom ho spoznavajte spolu - mozete prist na vela veci...ale do nicoho sa nenut a ak ste priatelia, mnozete nimi byt aj bez sexu.