Ako jej to povedat

FňukačDomáci

To Lukorbt11 : Hmmm...zo znie ako veta ktora vysla z ust mojho priatela po 4 rocnom vztahu. "Prestal som ta lubit" ... Si skvela kamoska, inteligentna, pritahujes ma, ale do vztahu ta nechcem...neznasam niekedy tvoju povahu....hmm....v celku smutne, ale uprimne ... lepsie ako pocuvat vety "nie som pre teba dost dobry, najdi si lepsieho, co nema problemy..." Ako uz bolo spominane....bude ju to boliet velmi! Ja som tak isto bola na toho svojho naviazana...proste mali sme 7 rocne priatelstvo...z coho 4 rocny vztah... le s rozdielom, ze ja ho lubim stale ako od zaciatku...len on to uz neciti....a asi ....resp. urcite tu lasku som zabila ja... moznoze ked jej vysvetlis uprimne kde presne sa stali chyby, co ti vlastne vadilo ....posunie sa dalej...a pokym si uvedommi svoje chyby, bude opatrnejsia pri inom vztahu.... alebo si to bude aspon nahovarat.... len hlavne jej daj cas to stravit... a skus jej pomoct maximalne ako sa len da....

Ewka12

ja to poznam a stava sa to.najlepsie je ked si nebudes vymyslat ziadne somariny typu ,,ty mas na lepsieho" a na rovinu jej povies ze to uz takto nejde,nevyhovuje ti vas vztah,nie si stastny a tak,urcite jej ublizis a bude plakat,ale to prejde,rozchod sa neda bez ublizenia,ale je lepsi bez klamstiev ked povies pravdu,casom ju to prejde,ked ju nelubis naco sa budete obaja trapit ked mozete ist od seba a najst si vyhovujucejsich partnerov.urcite by ani ona nechcela zit s clovekom co ju nelubi

smajliQa

da sa to.... niekedy sa najde dovod, niekedy nie... proste je to uz skor stereotyp ako laska, co,?? povedz jej to,,,, ak si ju vazis, mala by to vediet.

blondula

nikde nie je napisane,ze clovek do ktoreho sa zalubime,tak s nim ostaneme do konca zivota :-( ... nejako jej to povedat musis :-(

lenca45

Preco ten cit opadol, to vies len ty, mozno si to sam nechces ani priznat alebo to mozno citis len podvedome. Priatelka si urcite nezasluzi zit v klamstve. Rozchod ju zrani, je to jasne, smutny budes zrejme aj ty, ale taky je zivot. Lepsie je rozist sa skor ako neskoro, ci vobec a trpiet cely zivot. Ja som sa rozisla po 4 rokoch, chcelo to vela sil a napokon prisla nova laska ako hrom :) Z pohladu zeny by som vsak nerada pocula, ze hlavnym dovodom je to, ze ma uz nelubis (teda ako priatel), vzdy je prijatelnejsie rozist sa slovami, ze to nie je jej vina (ak teda nieco nevyparatila), ze v tom nie je ina zena, ale ze mate odlisne postoje, povahy, zaujmy a celkovo nevidis vztah perspektivne, tak ju nechces dalej "trapit". Ubezpec ju, ze je fajn holka, len ze sa k sebe nehodite. Moj nazor.

ajjaja

Boooože, veď to je hádam už úplne jedno, prečo ju prestal milovať ... Si myslíte, že po Vašich komentároch zase začne alebo čo? Stáva sa a myslím, že nie je dôležité, prečo. On sa iba pýta ako jej to má povedať.
Hlavne jej to povedz čo najskôr a citlivo, že už k nej necítiš, to čo si cítil a bude lepšie keď sa rozídete. Ale až keď budeš o tom 100% presvedčený a neobmäkčí ťa ani jej plač :( Inak, ublížiť jej to ublíži určite, nech jej to povieš akokoľvek, to si zase nefandi, že jej neublížiš ...

2bodka

Zial, stane sa, ze nemusia byt ziadne dovody...resp. mozno su, ale clovek o nich vedome nevie. Ako to povedat, to je velmi tazka otazka a hlavne ti nemozme pomoct my. Nepozname ju, nevieme aka je, nevieme ocakavat jej reakcie. Ty si ju miloval a ak si miloval, musis najlepsie vediet ako setrne jej to povedat. Mozem len povedat, ze takto v lete je to strasne, lebo clovek si pride uplne strateny, zrazu mu pride luto aj to, ze vonku svieti slnko a on nemoze do neho zmurit spolu so svojou laskou... Smutne veci sa ale deju a posuvaju nas vpred. Ak si si isty tym, ze to nie je len docasny pocit a si si isty tym, ze ju uz nechces a nemilujes, tak jej to povedz co najskor, aby nemusela s tebou stracat cas. Mozno je niekde niekto, kto bude na nu rovnako naviazany ako ona na teba a budu spolu stastni.