epilátor na hrubé chĺpky v podpazuší

vanesszba

asi si teda objednam ten remington.. som zvedava, snad to nebudu vyhodene peniaze a len nejaky chytak. :/ aj ja uz chcem mat hladke podpazusie. :D a kazdy den nosit tielko!

jankaaaaaaaaa

ja si pod pazuchou holim ziletkou ale ja tam mam jemne chlpky , vobec sa nezapaluju a aj ked neoholim kazdy den ani to nevidno, ale holim kazdy den pre lepsi pocit, ale to len tak na sucho ked sa prezliekam .. a uplne v pohode

odpovedam

ja pouzivam na podpazie bezny epilator, ziadne vyrazky, ani podrazdenie. raz za cas vyrastie nejaky ten chlpok, ale je velmi jemny a odstranovanie neboli... urcite lepsie nez ziletky.

jankaaaaaaaaa

tak ono to ako spaluje korienky chlpkov a po pravidelnom a castom pouzivani chlpky vypadaju. a potom narastu az po velmi dlhom case alebo nenarastu vobec. nieje to klasicky epilator, ktory vytrha chlpky

vanesszba

som z toho trochu zmatena.. cize ja si miesto holenia/epilovania, len prilozim to pulzne svetlo k podpazusiu a ono mi to odstrani tie chlpky ?? a ako casto sa to pouziva.. napis mi prosim viac, objednala by som si to

aurorita

IPL je pulzné svetlo,tým odstranujú chlpky aj v salonoch,ale toto je na domáce použitie,je to novinka a chlpkov sa zbavíš na 3 mesiace.

vanesszba

zrncisko, uplne dobre si to napisala. :D a aky mas epilator? aaa tiez si mala hrube chlpky, ktore uz po holeni hned vykukali? lebo ja sa ich neviem zbavit..

zrncisko

v živote som si žiletkou oholila podpazušie asi len 9krát ("z mladíckej nerozvážnosti"). žiletky zásadne odmietam - wtf? driapať si chlpy každý deň a ešte aj to mať vkuse drsné? komu sa páči hladkať šmirgel a maznať sa s ním? nikdy som nemala narastené chlpy v podpazuší - odstraňovala som si ich hneď, ako som tam niečo zbadala. z času na čas mi tam vykúkne nejaký chĺpok,no veľmi sa im nechce. vraví sa, že po epilácie by sa 24hod nemal nanášať antiperspirant - zvykla som to dodržiavať, ale už ani to sa mi nechce. a nič zlé sa nedeje. žiadne podraždenie, ani vyrážka... a ani tiky v rukách, čo tu boli spomínané, to čo je? :D teda ja by som si už ani za nič neholila podpazušie žiletkou a podobne - epilácia nadovšetko, mať dva týždne hladké pozdpazušie ako mimino a na 14. deň si vytrhnúť tri tenké chĺpky - to je ono! a bolesť je z môjho pohľadu absolútne zanedbateľná s tým, čo som kedysi cítila celý deň i dlhšie, keď mi narastalo strnisko. bleah