Ako zisiim orientaciu muza?

Príspevok v téme: Ako zisiim orientaciu muza?
zufala44

Paci sa mi jeden kolega z roboty(brigada) je mily a vsimla som si ze mame vela spolocneho ale mam pocit ze je teply. Neviem .. nikdy nehovoril o ziadnej zene ani nic .. rozpravame sa , vela sa smejem .. obimame sa .. sedime si n kolenach a podobne ale mam pcit ze je to ciste z kamaratkaeho hlaska.trpim ked mu sedim na kolenach a on ma obibme a viem ze je to len z kamaratsva.:( nechcem mu to povedat lebo nechcem aby sa nieco na nasom ,,kamratstve '' zmenilo skor by som potrebovala pocut od muzov kde je ta hanica medzi kamaratsvom a naozajstnym flirtom .. alebo ci moze byt naozaj gay . mily je aj ku ostaynm kolegynaim ..neviem casto sa ma pyta ze co som robila vecer a ci idem do mesta a pod. ale to mam tiez pocit ze je to len take informacne.. proste ja naozaj neviem .. prosim o vyjadrenie... :( este ku ,,vnutornym pocitom'' niekedy mam pcit ze je to uz fakt hranica flirtu inokedy nie.. och .. prsim pomoc

Valentin

Duchovná poradna - Duchovná pomoc uzdravenia a oslobodenia Homosexulity počte 26 prispevkov do témy " Ako zistim orientaciu muža " na stránke forum.zdravie.sk

blondula

noooo...ja som poznala par gayov a musim povedat,ze so zenami si super rozumeju.teda aspon ti,co su taky zozenstely a je to na nich hned vidno.väcsinou sme sa bavili o vlasoch,kozmetike,nakupoch a chlapoch,chlapoch a chlapoch :DDDD takze kludne moze byt aj gay.a to ked mu sedis na tych kolienkach sa mu este nic akoze nestalo ?? :DDD teda "nevstalo" ? :DDD

annieee

Deria, tak 100% si istá nemôžem byť, ale čo ja viem, že mal raz dievča - chcel vyskúšať, že aké to je. ale že ho nevzrušovala.

a to, či je niekto gay alebo nie, sa nedá len tak zistiť, pokým ti to sám nepovie, lebo niektorí vystupujú úplne normálne, že by som na nich v živote nepovedala, že takí drsňáci a gayovia :)

smajliQa

ja by som mu polozila taku otazku....

,,a co ty a tvoje doterajsie vztahy???
alebo,, bol si uz skutocne zalubeny??
alebo,, mas niekoho vo vyhlade,? koho?
alebo,, ako sa volala tvoja najvacsia laska??? :D

no proste by ma hned napadol sposob ako to zistit :)

annieee

ja mam kamarata gaya, má aj vážny vzťah s chlapom a rád ma objíma, hrá sa mi s vlasami atd atd.. tým som chcela povedať, že gayovia sa nevyhybaju kontaktu so ženou..:D

Deria

Moze byt aj obojstranne orientovany. Nemyslim, ze by gay mal potrebu brat si ta na kolena a citit ta. (Bolo by dobre, keby sa k tmu vyjadril nejaky gay.) Predpokladam, ze u gayov je kamaratstvo so zenou asi take, ako medzi hetero rovnakeho pohlavia. Tiez si neberiem kamaratku na kolena len tak.

sureves

no tak ked nanho sadnes, chyt mu ruku a pricap mu ju trebars na tvoje brucho, mozno pod tricko....ze ako zareaguje...:D

Carie

Ja ti poviem z vlastnych skusenosti: ak mas pocit, ze ten muz je gay, tak nim najskor naozaj je. Skus ho niekam pozvat, na rande, davaj mu najavo svoj zaujem, ak je naozaj gay, tak ti to sam povie, aby si si nerobila zbytocne nadeje.