Chili burner/ pomôže?

Príspevok v téme: Chili burner/ pomôže?
matulda

Ahojte :), pred dvoma dni som si kúpila prípravok chili burner, a som zvedava. píšu že to je prírodne, no aj tak sa bojím trochu toho :D, s čili papričkami mam dobru skusenosť ale strašne am palia v ustach, aj na zachode :D, tak som chcela skusiť toto, beriem to už dva dni a zatial pohoda, ale kto ma s tým už dlhšie skusenosti prosím. Pravdaže nečakam že z toho zazračne schudnem, cvičím pravidelne, jem relatývne zdravo, jediné prehrešky su sladkosti. ako som si dala prvu tabletku nejak chuť na sladke nemam, a jem vela zeleniny, no stale to nejak nejde :), tak dufam že ma toto nakopne :))

Za odpoveď ďakujem

Jolienka1

Ahojky.Ja tieto tablety uzivam uz 4 mesiace.Uzivam ich 2 krat denne pocas jedla.Nemyslim,ze by som schudla na vahe,ale zistila som,ze z mojej kriickej zony-stehna a zadok,som urcite zhodila.Moje jeans su mojim svedkom.Je potrebne sa zmerat a aj tak som si vsimla vysledku.Ide to pomaly,ale ide to.Paci sa mi,ze nemusim drzat ziadnu dietu a vobec to nestipe!Raz do tyzdna si zacvicim zumbu a to je cele.Takze,ja vrelo odporucam.
sjvqtgfmwhkp

lu

sakra, ozaj to tak pomaha, ja som minule zalozila temu chilliburner a vsetky odpovede na to boli len negativne, tak ako je to sakra vlastne???

ludovitlucia

mne to velice pomaha pred uzivanim tablet som jedla aj 5 x denne teras po 2 dnoch som zjedla ledva 1 krajec chleba...odporucam a som aj aktivnejsia

i_likeJazz

nechápem týmto snahám o polovičaté riešenia problému ...
to budete tie tabletky jesť už celý život?? Lebo keď prestanete, hneď máte všetko krásne späť

Ivušik

ahojte.. akurat som si kupila cez akciu 2x chilliburner a k tomu zadarmo Gél na celulitídu CHILLISHAP.... tabletky som zatial neodskusala...ale gél áno.... dámy.. nezľaknite sa ked vás začnú páliť stehienka...ja ich mam červené ako skutočné chilli :D

A odporučam ked zacnete nieco taketo brat si zmerať miery krajčírskym metrom ... váha neukazuje vzdy pravdu - záleži od toho koľko vody máte v sebe ( to býva pri chudnutí veľa-tukove bunky sa rozpustaju vdaka cviceniu aj prípravkom)

dúfam že som pomohla .. ked doberem mesiac tak napíšem :)

mysteriouns

Ahojte,

ja užívam chilliburner už asi 6 týždňov, a schudla som o jednu konfe.veľkosť. Ja sa v zásade nevážim. Výhodu vidím v tom, že sťahuje žalúdok, a človek je len v tedy keď je čas jesť a zje iba minimum jedla. Ja jem polovičné porcie- viac nezvládnem.....a čo sa týka jedenia papričiek- tak tie sa u mňa neosvedčili, lebo ma z nich začal bolieť žalúdok a dokonca sa mi aj roztiahol...

Takže zatiaľ som spokojná....Ale pozor, pred menštuáciou to nefunguje............

Držím palce Ahojte

maxa

Ahoj Matulda,tiež ich užívam,zatial tyždeň a 2kg sú dole.Nemám žiadne vdlajšie účinky,ale každé telo reaguje inak.Mám aj gél.Je super,po natretí asi 2-3 min to začne páliť,ale nič hrozné.Dá sa to vydžať.Ruky si treba okamžite umyť!!!A pozor,kam všade sa to natrie!o:)tam to aj páli...Držím palce.