Prvá láska, prvé milovanie

Príspevok v téme: Prvá láska, prvé milovanie
Truffla

Caute, uz mam 17 a STALE NEMAM FRAJERA....

Ked sammi neikto zapaci je nemozne aby sme boli spolu.
Ale problem vo mne je ten, ze sa bojim prveho milovania. Nedavno som sa zalubila do jedneho ma 22 ale nehladal ziaden vztah, je to cirkusant takze tak. Ale zevraj on je taky ze ked sa najde nejaka baba, tak sa snou vyspi. A rozmyslala som zeaj ked on mna nemiluje ale ja jeho ano, tak preco to neskusit ? Ale najvecsi problem je v tom , uz som zistila, ze ja by som sa kludne s nim milovala kedze sa mi paci... ale bojim sa ze Otehotniem !

Potrebujem v tom mat istotu hocikedy, ze neotehotniem. Chcela by som pouzit kondom ale AJ nieco ine, lebo ja tomu nedôverujem.... Takze musim vymyslet nieco ine... Ale - tabletky nechcem, lebo sa z nich pribera a ak zabudnem tak su z toho problemy atd.... Ten kruzok co je tak to tiez nie lebo tiez tomu neverim.
Tak co existuje ? Je nieco co sa raz da a je tam dlho dlho ? A mozem si to dat aj HNED, hoci nikoho nemam a je to vzudy spolahjlive a nemusim sa bat ? Ze ak to pride nemusim riesit ziadnu ochranu lebo to uz bude vyriesene ?

PROSIM
VDAKA ;)

lucinda123

ked tak pozeram tych 20 tem ktore zalozila Truffla mam cim dalej tym viac pocit ze si niekto len pekne utahuje

1angelina23

:) Ak ti mozem odporucit, neponahlaj sa tak s tym sexom..radsej si to nechaj pre niekoho "trvacnejsieho"... myslim, pre niekoho,koho budes skutocne lubit:)..A budes s nim travit vsetok volny cas, milovat sa pravidelne a budete mat pekny vztah. Nechci prist o panenstvo len tak s hoci kym do koho sa "zalubis". Uvidis,ak tomu das cas, tak tvoj priatel, ktory bude "prvy" sa bude citit ako tvoj pravy a bude to pre nho velka pocta. Nenechaj ho o ňu prísť. Láska príde a sex s ňou. :) Kolotočaŕom nedôveruj, nevidim v tom perspektívu

blondula

paaanecku,dievca trosku pohni rozumom :DD mat chlapa co nechce este vztah,to by este nejako slo.ale vyspat sa s niekym kto trtkosi vzdy ked ma prilezitost.... a este k tomu ked to ma byt tvoj "prvy raz" !!! :DDD takeho by som sa bala aj chytit,ktovie co taky cirkusant uz nachytal :-( az sa mi zaludok dviha !!! mne sa zda,ze si myslis,ked mu das,tak si to rozmysli a predsa ostane s tebou ! ale to je omyl ....

veronicka2

prepac ale vazne, mas 17 ale nazory ako 14 rocna nevyzreta....s tym sexom radsej pockaj, lebo pri takomto zmyslani to nedopadne dobre(nemyslim tehotenstvo...)

system

mas 17 rokov, ale rozmyslas ako 13 rocna nadrzana pubertiacka. " ooo chcem sa vychrapat s cirkusantom lebo sa mi paci. a chrape s hociktorou tak to nebude problem ho presvedcit. " jezis, vazne sa zamysli. A brat nejake HAK len pre to, ak by sa naahodov niekto nasiel ... sa mi rozum pozastavuje :D . Ak si panna prides k doktorovi a co mu povies ? ze nech ta odpani a da ti tam teliesko keby naahodov ? :D .. DIEVCA ROZMYSLAJ a nerob hluposti, mohla by si potom lutovat ;)

Deee

Truffla, načo ti je ochrana, ked nikoho ešte nemáš a nevieš či budeš mat, to je ako keby som si kúpila garáž a ktovie kedy budem mat auto,
Vnutromaternicove teliesko zavádza gynekolog a chcela by som vidieť, ktory by ti ho zaviedol ak nemáš frajera a si panna... Inak sú to tiež hormóny,
Všetky baby sa tu snažíme, aby sme si telo čo najmenej zatazovali hormonami a ty chceš ochranu skôr ako máš vobec nádej na vzťah a kvoli sexu na jednu noc sa ti to fakt neoplatí,
To uz si ozaj kúp tabletku " po " , ktorá je určená presne na takéto jednorazové krizove a príležitostne zatahy

dobra rada

hej lenze je rozdiel ked neželane otehotnies s manzelom ako s nejakym cirkusantom ktory sa vyspi s hociktorou,nemyslis??