Vola mu kamosova frajerka

Príspevok v téme: Vola mu kamosova frajerka
mimula

do frasa tu...zacina ma to dost stvat. S priatelom sme rok, byvame spolu, vsetko v poriadku. Len je nieco, co ma uz zacina vytacat. Priatel ma kamosa, ktory mu je v podstate ako brat, proste jeho dobry kamos. Ma priatelku taktiez, lenze zacali si riesit garsonku, ktora nie je este dokoncena. No tato tu holcina v nej byva, lebo nema kde, nema tu poriadnych priatelov, pristahovala sa tu. Vraj zlozite zivotne podmienky. Ma 17. No problem je asi v tom ze mojmu priatelovi neustale pise na skype. Nonstop, bud ze kde som ja, co robi moj priatel, vyvolava mu i v noci, ze preco nespime, ze kde je jej priatel, ci nevie, lebo ona nema peniaze na kred. tak svojmu priatelovi nemoze zavolat..atd atd. Kadzdy den nieco. A ja pomaly ale isto zacinam mat nervy. Nudi sa, a stale mu vypisuje pre neaku blbost. Robi so seba chuderku. Vazne, najviac ma zarazilo ked som videla ze mu volala a nonstop pisala na skype o tretej v noci, vraj je sama doma a nevie kde je jej priatel, ci nevie kde je on...a take veci, neviem uz ako to riesit. Lebo takisto pise aj mne, ale jej aj povedala mierne svoje, ked mi pisavala stale v tom zmysle ze kde som, kedy sa vratim, co robim a tak...takmer kazde dve tri hodky denne. Ako nevravim je v pohode, ale co je moc to je moc. Trosku sa uvedomila aspon co sa mna tyka, ale zas neprestava to u priatela. Ked som sa so snim o tom rozpravala, ze ci tej holke nesibe, tak mi len povedal ze asi sa velmi nudi, nic viac. Ale fakt mam toho pokrk. Preco mu neda pokoj, a nezariadi sa sama, preco stale pise a vola ...v noci, vsak to je chore. Ano uz zacinam normalne ziarlit, len neviem ako sa zachovat, ci sa jej spytat, ze oco jej ide? Stretavame sa ako priatelia v pohode, ale !!!! toto zacina presahovat medze..ako s tym nalozit? co vy na to?

smajliQa

a co robi jej priatel?? ked stale nevie kde je,?? toto je vidno ze je to este nedospele decko... a neviem, ako ta moze takato soplana rozhadzat.. ako nehovorim, ze 17 rokov je malo, ale ak sa 17 rocna chova ako 14 rocna tak to je o inom. nomrmalne ak mu niekedy napise o tretej rano na skype, tak jej odpis, ze ci je chora ked nespi, a mozno je to dopne. vela stastia.a kludne nervy :)

mimula

no takto, priatel to neriesi, on ju vnima iba ako unudenu holku ktora nema co robit, a nedvihal jej vtedy v noci, bo nebol doma ale skype zapnuty. Ono to je tak ze ona mu pise a vola prave z toho jej priatela skypu cize naj kamosa mojho priatela, takze zablokovat nemozem, to by ho fest nahnevalo. Hneva ma, lebo mu vypisuje takmer kazdy den, a hlavne take blbosticky riesi, a stazuje sa, place, ze ten jej nie je znova doma, ze co robi a tak....no nasrala som sa sprepacenim v ten den co som zalozila temu a povedala som priatelovi svoje...ci ma ta holka v hlave vsetko v poriadku, ze mi vadi co robi, ze je to chore, aby sa mu vyplakavala, stazovala a volala v noci....ze ake ma ona vtedy problemy. Jednoducho som si urobila poriadok v tom..Hodinku,dve mu predtym pisala..tak som sa jej rovno spytala ze co cela v noci od neho...a ona ze len hladala frajera atd atd. Proste sprostana. Tak som jej dala moj skype, nech v pripade ak neco bude potrebovat vola mne...a nie mojmu priatelovi. Uvidime ci pochopila...

blondula

sak bodaj by mu nevolavala ked jej este aj zdviha !!! ja som mala taky problem iba raz !! dotycnej som to povedala a bol pokoj ! este som aj napisala z priatelovho telefonu akoze to pise on,nech mu nevola a nepise,lebo ma z toho problemy a nechce sa so mnou hadat :DD ... a si si ista,ze v nocnych hodinach nepise aj s inymi ?? :DDD mna by teda velmi zajimalo,co v noci priatel vysedava na nete :P

:-))))

ako nieje mi to jasne.. tak tvojmu priatelovi stale vyvolava a pritom tvrdi že nema peniaze na kredit aby zavolala tomu svojmu ????