alergia na muzske semeno?

Príspevok v téme: alergia na muzske semeno?
odmatela

zdravim ja by som potreboval poradit co to moze byt, ked spim s mojou priatelkou a spravim sa do nej tak ju to zacne strasne palit stipat a aj ked sa umyja to stipanie pokracuje... pred nedavnom mala problem ze mala zapal este mame pocit ze to neni uplne 100% vyliecene... tak sa chcem spytat cim to moze byt ci tym zapalom alebo ci to je udajna alergia na spermie? ak si myslite ze alergie a viete o nej neico viac povedat tak poprosim aj nejake to info. Vopred dakujem

sibeti

ze to nediagnostikoval itebe,neznamena,ze to tak bude aj u nej :-)
a ak citas pozorne,ja so mnenapisala vyslovene, ze to ma alergiu :-) ale mala so mto aj ja.

1angelina23

A tu pre teba.. co sa tej alergie tyka :-)) v tom mojom "probleme, mi vysvetlil aj tu alergiu, ze je to dost nepravdepodone.. :)

1angelina23

Vies co?... Sadnut si mozem, ale mavam pisky tiez dost citlive az napuchnute aj na dotyk, je to neuveritelne neprijemne, a taktiez nie len pri sexe ale i pri prstovani :/,, pozri si moj clanok "bolest pri sexe..pomoc!" tam mi akysi chalan odporucil lubrigacny gel z lekarne...mavas aj ty take problemy?.. bola si aj u lekarky?

sibeti

ahoj angelina,na toto im lubrikacny nepomoze. poznam to.

spytaj sa tvojej priatelky,ci to ma az tak,ze si nemoze sadnut,akoby to mala napuchnute,okrem toho,ze to stipe.a ozvi sa!

1angelina23

Ahoj, aj ja mam podobny problem a taktiez som mala problemy, vraj to boli kvasinky brala som tyzden POLYGYNAX, a absolutne mi nepomohli.. :( Nekusali ste pouzivat lubrigacny?..Nepomohol? :/

sibeti

moze to byt aj tym, v podstate to moze byt oboje.modli sa,aby to bolo tym zapalom...drzim palce..
mne ta alergia zacala zrazu a potom neprestala.ale nie kvoli tomu som menila frajera :-)
ale poviem ti,znicilo to cely nas sex.zivot.tak nech ide co najskor k lekarovi.