Mám si ho vziať alebo nie ?

Príspevok v téme: Mám si ho vziať alebo nie ?
natusa42

dobrý den ,chcela by som sa s Vami poradiť v jednej osobnej veci.Som s mojím priateľom dosť dlho,on ma požiadal o ruku,chce si ma vziať,ja ho ľúbim ,on mna tiež ,sme síce mladí ,ale plánujeme si spoločnú budúcnosť ,sme zasnúbení ...náš vek nie je podstatný....lenže som trošku na pochybách ,teda resp dosť a ničí mi to zdravý rozum ....on je charakterný ,zodpovedný človek ,ktorý je rodinne založený ,je ku mne dobrý ,milý,nežný ,naozaj aj inteligentný človek ...vidno naozaj ,že ma miluje ,lenže je tu jedna vec ,má psychické problémy ,nervové,nespáva ,trhá mu s viečkami ,už teraz v mladosti má veľké zdravotné problémy ako napríklad vysoký krvý tlak,je workoholik ,ale nedá si povedať ..zažili ste niečo podobné ?chcela by som sa s niekým porozprávať ,kto zažil niečo podobné ,alebo rovnaké ...kto si vzal takéhoto partnera ...či to veľmi ovplyvnuje dobré manželstvo ,alebo ako to je ?čaká ma vôbec s takýmto človekom budúcnosť ?????chcela by som radu,možno podeliť sa o vaše príbehy,ak ste niečo takéto zažili ..lebo ja si naozaj bojím raz vziať človeka ,ktorý už teraz je tak veľmi poznačený životom a mal hrozne ťažký život (kvôli svojej rodine) ...mám od neho utekať ,alebo ?

natusa42

och baby,stalo sa to,resp ,deje sa to -čo ste mi povedali :(:(
začínam sa znova zaľúbovať donho :/ zase ..a postupne sa zmierujem s tým,aký je ...že nie je celkom OK,že akú má rodinu,beriem to akosi s tým už,či ako :( neviem,rozum mi vravíé čosi iné,ale moje srdiečko,ho ľúbi,aj napriek všetkému,ja idem po ulici ,vidím ho v každom chlapcovi,nevidím iných ,cítim jeho vônu a kebyže si mám vybrať aký je najkrajši chlapec,ktorého som kedy videla,je to on :(:( som už ako chorá z toho normálnne ..takže soms a s ním dala znova dokopy :( viem,že robím zle,ale ja sa nedokážem od neho odpútať,cítim sa ako v pasci,vo väzení,neviem,ako dalej už .je to na hlavu celé ..stačí,že ma pohladí po tváričke a ja sa chvejem od lásky ..:(:( všetko baby,je celé zle ...

natusa42

slniecko ja som ti napisala vcera vecer,ale asi ti to nedoslo,preto ti pisem teraz este raz,resp som ti to poslala este raz :)

no a k tomu,ved toto ! kebyze mam nejaku istotu do buducna,boze co ja by som za to dala :) nejaka prirucka,vyskumy a tak :)boze ..ja by som bola najstastnejsi clovek,kebyze poznam svoju buducnost,co sa tyka citoveho zivota :)ale zialbohu

*slniecko*

sebe si napisala mail, ci mne odpisala ? :D este mi nic neprislo, ak si dnes pisala..ja som Ti vcera vecer odpisovala :)

inak s tymi skusenostami a postrehmi, by som brala nejaku prirucku, v ktorej by sa dalo zistit, ze co z toho nasho konkretneho chlapa, co mame teraz sa v buducnosti zarucene vyvinie :D mohol by niekto spravit taku studiu, potom by sme zadali len vlastnosti a nejake udaje a vygenerovalo by nam to, ze "pre buducnost nepouzitelny" alebo "vyuzitie na vlastne riziko" alebo "uzivat len za pomoci odbornikov" :D :D :D

natusa42

majka25 nemá žiadneho lebo on k nemu nechce chodiť ...už som mu to vravela,nech zájde,ale on nejaví žiadny záujem a moji rodičia -mi radia rozísť sa s ním okamžite,to je jasné
ved ano,to mi napadloi,nepoznate ho a tak ..chapem,len skor som chcela vase skusenosti,ci mate podobne alebo tak :)

inak slniecko napisala som si mail :)

majka25

My ti tu adekvátne neporadíme. Nepoznáme aký je...Skús sa s tým poradiť s rodičmi, alebo s nejakým odborníkom, jeho psychiatrom. Určite svojho má, keď má psychické problémy.

natusa42

slniecko och,vies nic nie je ako ma byt :(lebo nasi su velmi proti nemu akosi :( a mna to desi nenormalne :(:( neviem,co robit vazne ...vsetko sa mi opat ruca ako domcek z kariet :( on vie vsetko,ale ..jeden den sa s nim chcem navzdy rozlucit ,ale na druhy ho chcema chyba mi :(:( ja uz fakticky neviem :(

jajka ma pravdiu,neda sa to tak urobit,ze rychlo urobit hrubu ciaru a dovi,lebo byvame blizko seba,vidavame sa takmer denne aj kebyze nechceme a on ma az prilis miluje a popravde -nenecha ma ..jedine kebyze si najdem ineho,ten druhy by vsetko vyriesil,lenze ...ja nemam absolutne nikoho ani len vo vyhlade :(a tak teda ,co robit ?tot recnicka otazka

*slniecko*

wuaa a tesim sa, ze mi pridalo prispevok, tak som ho ani nepisala radsej dlhy, lebo posledne, co som sa rozpisala mi to stale zmazalo, tak som chcela skusit :) a fakt jajka001 co si napisala predomnou, je asi naozaj tak a zial je to zdlhavy proces...ale myslim si, ze jedine ten je spravny,lebo potom clovek ozaj vie,ze to co spravil,spravil z vlastneho presvedcenia a spravne a hlavne nie urychlene...och, ale to uz su velmi filozoficke uvahy.:) ale co uz,ked nevie nikto, co je spravne, pokial to neskusi sam a nepouci sa.lebo pokial by posluchol ineho ,podla mna je zo zleho horsie vinit druheho ako seba.cize Natuska, vsetko ma svoj cas...a ako som Ti napisala, uzivaj si pritomnost a nemysli na to zle...cas vsetko ukaze,hlavne nespravit nieco zavazne co by si mohla skutocne v buducnosti lutovat...inak velmi sa mi paci, ze mu vravis na com je...ajked je to mozno prenho krute,myslim si ,ze to je len plus.nemoze Ti potom nic vycitat,lebo vie na com je... :) tak sa drz a mysli pozitiiivne ;) vsetko je tak, ako ma byt....

jajka001_

ako sa zbavit chlapa ktory ta nesmierne miluje, ak ho mas rada, ti neporadim lebo neviem, neviem ci sa to da, urobit hrubu ciaru a nereagovat, hlavne ked ho vidis kazdy den, jedine sa zamilovat do ineho by pomohlo...alebo sa odstahovat...ale taku moznost nemas
jedine ze sa ti to v hlave spravne ulozi a ty uvidis veci take ako naozaj su, uvidis ho v inom svetle a potom pochopis, co musis spravit aby si bola stastna. ale to je asi dlhy proces alebo potom ze sa nieco stane, nejaka udalost a teba vdaka tomu osvieti

natusa42

karlicka
och,ma to veľmi mrzí,ked toto hovoríš ,ma mrzí,čo si prežila ...to si musela byť asi veľmi mladá,ked si sa dala tak láskou opantať a aj ním ...však ?:/ už by si neurobila tú istú chybu...teraz ...aj mne preto radíš,aby som to nechala tak
presne tak ako teba ,ja sa v tebe vidím akosi,tiež mi všetci vravia, všetko...ja o všetkom viem a aj tak ho mám rada :(:( a on vraví,že naša láska všetko prekoná,viem,je to naivné myslieť si..ale nechcem popravde mať taký život,aký máš ty,a práve preto,vieš kedysi som si s ním plánovala rodinu,deti,manželstvo,ale teraz už neplánujem,už viem,že si ho vziať nechcem,že ho nechcem nikdy za muža,a toto je len také prechodné,ked som s ním,a on to vie ..ale stačí mu aj toi málo ,a ked si nájdem iného ,tak potom ho definitívne nechám :) a on to vie ...a aj on to isté ...máme taký " zaujímavý vzťah " ..:(
ani si nevieš predstaviť,ako ma mrzí ,čo si si prežila :(ach tá láska slepá ..a chudáci tvoji rodičia:(