co robit?

Príspevok v téme: co robit?
ali

Ahojte, mam problem z ktoreho sa neviem vymotat. Je to uz dlho. Pred skoro dvomi rokmi sme sa rozisli s chlapcom ktoreho som velmi lubila. Zobralo ma to, nechcela som uz nikdy viac sa zalubit, to mi vydrzalo vyse roku, potom som sa zacala citit hrozne sama. Chcela som chlapca, no z kazdeho vztahu som vopred vycuvala bo som si nevedela predstavit, ze by som mala byt s niekym inym. Bola to tazka doba. Nakoniec som si nasla chlapca a na byvaleho som nemyslela. Je to krasne ked sme spolu. Je to prvy chlapec s ktorym som sa milovala, mame rovnake zaujmy. Este pred par dnami som bola stastim bez seba a potom sa to stalo. Zacala som si uvedomovat, ze mi na nom chybaju crty byvaleho.Ale bolo to este OK. No pred hodinou sme sa stretli s byvalym a nejak ma to dostalo, premyslam ako nam bolo spolu fajn...No mam chlapca ktory ma lubi, lubim ho aj ja. On ma zasa holku - uz dlhodobu znamost. No zdy nas k sebe nieco magicky pritahuje, chcem na to nemysliet, zabudnut a byt stastna s terajsim priatelom, ale ako ked sa vzdy roztrasiem ked stretnem byvaleho? Dnes som ho videla po stvrt roku. Poradte prosim, som KO...

felinka

mam podobny problem.Rozisla som sa z priatelom ktoreho som nesmierne milovala.Len kvoli tomu ze som odisla do zahranicia a tam ma jeden chtiac - nechtiac znasilnil.Hambila som sa pred nim.Mali sme pred svadbou a to som mu nechcela urobit.On si to nezasluzi.Tak sme sa rozisli.Trvalo mi to dlho,no pomaly som si zacala hovorit ze je to tak lepsie.No to bol velky omyl.Ked ho teraz stretnem tak ani neviem co mam robit.Mam znamost,mam ho velmi rada,no nieco mi vzdy chyba.Vela krat sa pristihnem pri tom,ze si v podvedomi hovorim alebo vynaram spomienky na byvaleho.Uz dlho si s tym neviem dat rady a teraz je to prvy krat co som to niekomu povedala.Lubim alebo nelubim uz ani neviem :( ak by som tebe vedela pomoct alebo poradit tak by som ti poradila.No nejako ani sama neviem.Prajem ti vela sil aby si prisla na nejake vychodisko

ali pre tihfle

ja viem aky poklad mam, ten chlapec je uzasna bytost, vie o mne takmer vsetko a napriek tomu ma lubi, on sam mi o sebe povedal veci, na ktore by som sa ho ani neodvazila opytat. Chcem jeho , nechcem o neho prist, no citim sa previnilo ked obcas myslim este na byvaleho a neviem na neho nemysliet...

tyhfle

fuu, no mas to tazke..to chce asi cas a prinutit sa nemysliet na to co bolo..vies, to co nemozes mat, najviac chces, a to co mas si nevazis a zasnes si to mozno skutocne vazit az ked to nebudes mat..