Husty priesvitny vytok aj mimo ovulacie

Príspevok v téme: Husty priesvitny vytok aj mimo ovulacie
Aubrey

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať čo môže znamenať hustý priesvitný výtok, podobný vaječnému bielku aj mimo ovulácie. Ovuláciu som mala 28. vtedy som ovulačný výtok skutočne aj mala, no dnes je 6. a už aj včera som tento "výtok" opäť zaregistovala :( Bojím sa čo to môže byť :( Nemáte niektorá podobnú skúsenosť? Tehotná byť nemôžem, som ešte panna, s priateľom sme mali iba orálny sex pred niekoľkými týždnami (ja jemu), takže možnosť otehotnenia určite nie je. No aj napriek tomu mám strach :( mám 17 Ďakujem

blondula

toto mam raz za cas aj ja....som sa aj naplasila ked som to videla,lebo pri cikani az take väcsie kusy nejakej priesvitnej "zelatiny" vysli :DDD ale je to v poriadku,zevraj sa tusim z maternice odlupuju podobne veci...choroba to neni,bola som s tym aj u lekarky....

nebojsa

mozno je to uplne normalne anic to nie je, ale radsej chod ku Dr., moze to byta ja infekcia- nebojs a, mozno si len prechladla (kedze boli uprsane "letne" dni ) a je to zo slabej imunity, na ten vytok, ak je chorobny, ti daju lieky. Existuju aj lieky do posvy, ale tie ti vyberie Dr. :)