Farba na obočie

Príspevok v téme: Farba na obočie
enigma

ktorá farba na obočie je lepšia Berrywell alebo Refectocil, predtým s om použivala Londa ale už ju nevyrábajú bneivete mi poradit ktorá je lešpie dlhšie vydrží a šetrnejšia? Ccem si ju kupit vo velkosklade ale neviem prečo ktorú by som si mala kúpit.Ku kozmetičke nechodim mame farbim ja.

Sari1908

Ahojte, kúpila som si farbu na obočie refectocil odtieň 3 . Všetci si ju chvália no mne zanechá taku nepeknú sivú farbu , vôbec nie hnedú , dokonca mi častú niekde i vynechá farbu. Moja kozmetička používala presne túto istú farbu aj odtieň 3 a spravila mi krásne hnedé sýte obočie. Skušala som to už viackrát a stále to isté... neviete mi prosím poradiť?

Gabriela1003

S farbou znacky Berrywell som donedavna mala skvele skusenosti. Farba bola pekna, syta, vydrzala realne pri dennom umyvani tvare max 2 tyzdne. Avsak posledne 2 farbenia sa prejavila slergicka reakcia. Prv to nebolo v takon rozsahu ako ten druhy krat. Nevenovala som tym vyrazkam v oboci ziadnu pozornost, ved raz do mesiaca to musi prist, hoci mi bolo divne, ze to "akne" sa chova skor ako pri heprese, ale herpes v oboci? No vsak po poslednom farbeni to bolo jasne, reakcia velka, cervene okolo aj mimo obocia, silne palenie, svrbenie. Potierala som Fenistilom a uzivala antihystaminika, kedze som alergik, ale na kozmeticky produkt prvy krat... Na tube sa pise, ze farba sposobuje silne alergicke reakcie... teda neodporucam, mne sa to stalo az po niekolkonasobnom farbeni tym istym produktom. Reakcia sa objavila az na XY-ty krat. Tak len opatrne dievcata...

ssolar

Dobrý deň,
farby na obočie a riasy zn. Londa, prevzala Nemecká značka C:EHKO, ktorá ju vyrába pod vlastným menom. Čo sa týka nasadenia značky na Slovenský trh, tak farby C:EHKO sú tu už 3. rok a výhradné zastúpenie na SR má spoločnosť MGBIZ, s.r.o.
Predajné miesta na Slovensku nájdete v prílohe.
Verím, že s touto farbou budete rovnako spokojné, ako s bývalou Londou :)

jaminušik

ja som si včera po prvy krát zafarbila sama,použila som farbu Refectocil odtien 3,je to taka tmavohneda farba,kupila som ju v kadernickych potrebách,s výsledkom som spokojná aj kamošky odobrili

stanus

no dnes som bola u kozmeticky a videla som ze mi dava refectocil a miesa mi na pol ciernu a svetlohnedu.Myslim ze by som to kludne zvladla sama doma, len cem sa spytat ci nemate niekto skusenost s tymito farbami, lebo vidim ze sa daju objednat viacere farby, ze ako farbia, je tam aj tmavohneda, ci by mi nestacila ta, ked mi miesa ciernu a svetlu a rozmyslam aj nad tou berrywel hnedou

cherryR

ja som skôr za Berywell...reflectocil je príliš agresívna farba,po častejšom farbení s ňou som na ňu dostala alergiu,strašne mi povypadávalo obočie a normálne ako som si ho nafarbila ma strašne svrbelo a mala som chrasty ...aj zákazníčky často štípe...a ešte mi aj nepekné také mapovité fľaky robila keď som zotrela...viac som spokojná s tou berrywellkou hlavne hnedá je velmi pekná...škoda tej Londy no!