Práca zubnej sestry

Príspevok v téme: Práca zubnej sestry
kafe

Viete mi poradiť nejaké stránky, kde sa môžem niečo odbornejšie dozvedieť? Alebo keby nejaká z.sestra mala chuť sa tu trochu rozpísať..
Nastupujem do zub. ambulancie a rada by som bola trochu v obraze. Ujo google mi veľmi nepomohol - zloženie zubu, označenie zubov, eliptický, parabolický oblúk a ende. Také niečo ako nástroje, pomôcky zubára, plomby a ich miešanie, zdr. dokumentácia..

budzi17

Dobrý deň, hľadám prácu ako zubná sestra. Mám vyštudovanú SZŠ a bakalara na VŠ-odbor ošetrovateľstvo. Chcela by som pracovat lokalita Kežmarok, Poprad. Vedel by niekto o nejakom mieste. Zatial nemám ohľadom stomatológie skúsenosti, ale naučila by som sa.

Ďakujem :)

ebi777

ten s nickom Stomatológ ma červený nick, čiže ak si na neho klikneš môžeš mu rovno napísať mail
a keď som dobre pozerala na google, je z Košic

Absolventka

Dobrý deň,
chcem sa opýtať, či náhodou niekto nepotrebuje dentálnu hygieničku alebo na začiatok aspoň zubnú asistentku, najideálnejšie v Košiciach/Prešove alebo okolí. Som čerstvá absolventka dentálnej hygieny.
Vopred pekne ďakujem!

prezyvka pre

Mozem pracovat u sukromneho zubara ako asistentka nie ako sestra ked mam vystudovany obdor vychovavatelstvo-opatrovatelstvo?pracujem v DD ako opatrovatelka a vykonavam aj pracu zdr.sesry

anka4471

zdravím chem sa opýtať či môžem pracovať u sukromneho zubara ked mam 3ročnú prax a studujem ako zdravotnícky asistent.Vykonavam administrativne prace plomby nemiesam to ma lekar v tube
dakujem