Disco

Príspevok v téme: Disco
dancerka

caute, chodim rada na disco, ale nie preto, aby som sa ožrala alebo balila chalanov ako to robí drvivá väčšina mladých ľudí, jednoducho milujem tanec a hudbu a potrebujem sa niekde vyblázniť :D
Avšak mám problém s osobnými vecami...neviem kde ich nechať, aby nedošlo ku krádeži. Mobil si neberiem vôbec, peniaze a občiansky hodim do podprsenky :D ale aj tak občas by som si potrebovala vziať viac vecí a kabelku mať pri sebe nemôžem...ako to riešite vy ? :-)

lost

toto som v minulosti googloval velmi tvrdo a nasiel som ze nepotrebujem OP so sebou aby som sa zdokladoval... kludne by som to aj vyskusal, kupim si pivo, vylejem ho niekam a nalejem si tam vodu a zacnem pit pred Policajnou stanicou..

ja totiz z celeho srdca nenavidim "system" akehokolvek charakteru ktory obmedzuje moju osobnu slobodu (povazujem to za protiustavne) a som ochotny zajst tak extremne za fantaziu bezneho cloveka, ze nemam problem urobit prakticky cokolvek, aby som vyjadril moj nesuhlas so systemom, ktory postrada ZDRAVY ROZUM :)

a aj keby mi dali pokutu, co to dokazuje ? ze system je na velke a smradlave HOVNO :)))

lebo staci mi par minci vo vacku a som OK... cize ten kto ma dost minci, teoreticky, si moze robit cokolvek len chce

a tento system miluju ludia?

no tak im treba..

jajka001_

lost, si hrdina, bojujes proti systemu, uvidime ked ta raz skontroluju a odvedu na policiu, nakolko sa nemozes zdokladovat, a daju ti pokutu, ci nezmenis nazor :))

lost

A nestaci si to len prekopirovat a ten zdrap papiera dat do napr ponozky? :D to by bolo este kompaktnejsie ako plast :)

lost

nj, ma to svoje rizika..

osobne sa mi novy OP paci, lebo je velkosti kreditky a zmesti sa do penazenky i malej..

ale tak, ak nechcem, nikto ma predsa nemoze OCIPOVAT O.PREUKZAOM :D

ale to uz zavysi od toho ako sa clovek odvazi postavit sa proti systemu ;)

sign

never tomu :D zazila a pocula som uz hocico ;) urcite by si to mininalne spisali a holka by musela vybavovat novy, co tiez neviem ci by jej za to stalo. a ak by to nahlasila ako stratu musela by to zas len platit. a btw. ja ho tiez nenosim ked idem do obchodu. ale predsa je to len jej dobro ak ten OP ma zo sebou. stat sa moze hocico a ak nebude mat pri sebe ani mobil ani OP je to len pre nu horsie. ja by som to neriskovala. ten OP zas neni len taka karticka pre nic za nic :D

lost

to je uz nezmysel z principu, niekto ma okradne, pride policajt ze 'identifikuj sa' a poviem mu ze nemam OP, lebo mi ho ukradli, neuveri mi, a ja za to dostanem pokutu?

:D tooo uuurcite :)

lost

blbost :)

nikto neprikazuje aby som nosil OP so sebou, NIKDE to nie je prikazane :)

A co nie je prikazane a zakazane je povolene :)

Take blbost ize 50m od domu uz davno neplati, ja chodim vencit alebo cestujem tiez bez OP a ak by niekto chcel vidiet, pozvem ho domov a/alebo sa identifikujem inak - nikto mi nemoze dat pokuty.

ludia neblbnite :) ucte sa :P

sign

obciansky netreba??? :D
no ak chce dostat pokutu tak jej ho fakt netreba, ale to je to iste akoby sa nehala okradnut. tiez vyhodene peniaze. ja nosim tu mini kabelku kde si dam doklady,mobil,kluce a peniaze a to staci. alebo ak mam vasciu kabelku a je nas vela pri stole tak si ju zahadzem vecami, ale to treba sledovat, ci sa tam niekto nemota. ale ta mini kabelka je fajn vec, lebo ked mas mobil a penazenku vo vacku tiez to nevyzera bohviejako v uzkych rifliach :)

lost

baby to maju lahke..

obciansky netreba, vstup maju aj tak zadarmo a kto by ho chcel vidiet :D
mobil netreba, pozicaju si od chalana, on rad ponukne mobil :)
peniaze netreba, necha sa pozvat od chalana :D

vlastne moze ist uplne bez akejokolvek predmetu a charizmou vsetko ziska :D:D