Zubna ambulancia tridental v Bratislave

Lajos

Som s nimi absolutne spokojny.Tym primitivnym sposobom napisane hodnotenie,ako vid nizsie je blbost.U Schilla beru za hygienu 200 Euro a tu 50 a je urobena dokladne! Prevencia je raz rocne,dokonca ma na nu telefonicky upozornili!Vsetkym odporucam!

Rado77

Takto. Som velmi pokojny clovek. Ale fakt ma rozhodilo, ked som vcera bol u nich v ambulancii na \\\"preventivke\\\", ako mi vravela sestricka do telefonu. Ked som ale prisiel, ze preventivku (cistenie) neurobia, lebo ze najprv treba spravit \\\"resty z predosleho roka\\\", ze kvoli poistovni....Pytam sa teda ze kolko to bude stat, ze 50 Eury (ja ze zadarmo, napr. manzelke robia u sukromnika 4 x do roka preventivku zadarmo, a to sa teda s nou fest vyhraju), ale o to nejde. Hlasky typu \\\"aj minuly rok ste spekulovali o peniazoch\\\"...to vtedy som sa vopred proate pytal co to bude stat - prvy krat u zubara. Alebo \\\"ak nemate peniaze, pozrite si ineho zubara\\\"... Tym padom som u nich skoncil a obzeram sa inde

bambulka86

Chcem sa spytat, ti ktori ste u nej boli,ste aj v poisteni Dovera ?Tak viem, ze je prepojena s touto poistovnou....Niekomu aj trhala zub, alebo mal komplikovanejsi zakrok ? Dakujem

anna77

Nie som typ cleveka, ktory zvycajne pise na fora, ale vdaka velmi pozitivnej skusenosti s MUDr. Lindou Borskou mi neda sa nevyjadrit. Moja zubna lekarka a zomrela a ja som sa na odporucanie mojej znamej dostala k MUDr. Borskej. Stretla som sa u nej s velmi profesionalnym pristupom, perfektnou diagnostikou, milym chovanim doktorky aj sestricky a v neposlednej rade s velmi dobrym osetrenim. Nema prehnane vysoke ceny, dokonca by som povedala, ze vramci Bratislavy ich ma skor nizke. Odporucam vyskusat!

martin2810

Ja mam tiez velmi pozitivnu skusenost. Nebol som jej pacient, prave naopak. Bolel ma zub a na internete som nasiel jej stranku, zavolal som a dostal som termin este v ten isty den! Ambulancia je skvele vybavena, moderna, doktorka ma osetrila velmi promptne, bezbolestne. Bol som natolko spokojny, ze som si potom k nej odniesol aj kartu.

dudu77

Som pacientka MUDr. Borskej a som s nou velmi spokojna. Predtym som sa panicky bala osetrenia u zubara a odkedy chodim k nej, strach som absolutne prekonala. Je velmi jemna pri osetreni, anestezu pichne bez odhovarania ako ini zubari. A vyplne, ktore urobi aj nejak vyzeraju, nie je tam iba nacapkana plomba ako som bola zvyknuta predtym. Cakanie niekedy stoji za to. Ma vela pacientov, kedze je dobra!!!!

dextrova

V lete som bola na stomotologickej preventivke u MUDr. Borskej, kde som bola objednana a dnu som sa dostala az po 1 a 1/2 hodine. Nedavno ma bolel zub, tak som rovno isla do ambulancie MUDr. Borskej. V pondelok zacinaju az od 12.00. Ja som tam dorazila o 13.00 (nedalo sa mi skor uvolnit z prace a bratislavska zapcha).Po hodine vysla sestricka a odbila ma tym, ze maju objednanych pacientov, tak musim cakat alebo mám ist na pohotovost, kde tiez budem cakat. Brala do vnutra pacientky, ktore mali ist iba na vstupnu prehiadku (slova sestricky). Samozrejme, ze doktorka ich aj hned osetrila, takze som cakala este dalsiu hodinu a pol. Podotykam, ze som bola bolestivy pripad. Po dva a pol hodine cakania som vtrhla do ambulancie rovno k doktorke, ktora ma bez problemov okamzite osetrila.