Zubna ambulancia tridental v Bratislave

mamicka6234

S celou rodinou sme pacienti ambulancie, o ktorej tu prebieha diskusia. Dr. Borska ako aj Dr. Feltovicova su velmi mile osoby s trpezlivostou, ktora sa ceni najma pri osetreni deti a bojazlivych pacientov. Ambulancie su vybavene modernymi pristrojmi, maju hned po ruke rontgen, takze cokolvek hned vysetria a osetria. Vzdy sme mali pocit, ze sme kvalitne a odborne osetreni. Nasej babke urobili nove zubne protezy,
ktore jej sedia ako vlastne zuby, pokuse s nimi vsetko aj orechy. Ja som si nechala vymenit stare korunky za nove - celokeramicke. Nechodila som ani den s obrusenymi zubami, urobili mi krycie korunky a o dva tyzdne som uz mala kraaaasne nove korunky, ktore vyzeraju uplne prirodzene ako vlastne zuby. Takyto pocit som mala naposledy ked som mala 20 rokov (pred 25 rokmi). Patri im VELKE DAKUJEM.

revizor

Som revizny lekar zdravotnej poistovne. Ak poskytovatel zdravotnej starostlivosti, zubny lekar ma zmluvy so zdravotnymi poistovnami, moze vykonat preventivnu prehliadku u pacienta podla Zakona o poskytovani zdravotnej starostlivosti, ak mal pacient u neho v predchadzajucom kalendarnom roku vykonanu preventivnu prehliadku a dosanovany, doosetrovany chrup (podla nalezu v karte z predch. roka) . Spoluucast zdravotnej poistovne je BENEFIT a ak chce pacient navstevovat ambulanciu, kde ma mat na nu narok, musi respektovat ZAKON a PRAVIDLA, ktore su ZAVAZNE aj pre osetrujucich lekarov. MUDr. Borska tymto neurobila NIC NESPRAVNE!

laura555

dobrý deň, no ja som zo začiatku z pani doktorky a ich prístupu mala dobrý pocit, boli velmi ustetoví, až do dnes. Nakoľko sa blíži koniec roka, ano aj mňa na poslednú chvíľu napadlo si urobiť preventívnu prehliadku, do budúceho roka. Nemala som problém s objednaním sa s tým, že sestrička vyzvedala že či som behom roka bola u nich si dať dorobiť zuby čo mi našli zlé po minuloročnej preventívnej prehliadke. Myslím, že je každého osobná veci (či už finančné, alebo osobné dôvody), že som počas roka u zubara nebola a nedala si urobiť zuby. Sestrička ma odbila s tým, že nakoľko som počas roka u nich nebola, tak mi pani zubarka preventívnu prehliadku neurobí. Ostala som dost v šoku, pretože je to ako keby Vám obvodný doktor povie, že kedže ste tu počas roka neboli a preliečovali sa doma/alebo ste sa vôbec necítili byť chorí tak Vás preto teraz neosetrím a neurobí Vám preventívku..diky miky..
naozaj pobavila z dodatkom, že ale keď tak, tak možem sa objednat na skorší termín, kde si dám spraviť aspoň časť zubov a potom pani doktorka zhodnotí či mi teda preventívku urobí alebo neurobí...myslím, že takýto prístup je dosť neadekvátny a po tomto som starila všetku dôveru.

Aldi

Ambulanciu Mudr Borskej som navstivila prvy krat na konci septembra. Osetrila ma Mudr Feltovicova, ktora mi spravila vstupnu prehliadku a opravila 1 zub. Chcela som to mat hradene poistovnou. Povedali mi, ze staci, ked im prinesiem potvrdenie o preventivnej prehliadke z minuleho roka od predoslej zubarky dodatocne a oni mi ten rozdiel pri dalsej navsteve odrataju (15€). Dalsi termin som mala o mesiac. Volali mi + poslali sms kvoli potvrdeniu terminu den predtym. Kedze som bola na skoleni vo Viedni, telefon som nedvihla. O par hodin som si nasla sms s tym, ze pani zubarka je chora a ze sa rusi termin, co mi prislo dost zvlastne, kedze v ten isty den este chceli potvrdit termin. Ked som sa potom snazila dohodnut si dalsi termin, nevidela som velku ustretovost zo strany sestricky, co by som bola ocakavala, kedze termin zrusili oni. Na dalsie vysetrenie som sa dostala az na konci novembra, kedy ani k oprave zuba neprislo, kedze som im najskor pripomenula ich prislub z minulej navstevy, ze rozdiel 15€ mi odrataju pri tejto navsteve. Lekarka Borska samozrejme hajila svoje zaujmy a uplne spochybnila slova sestricky, ktora mi dala tuto info. Vraj som mala potvrdenie priniest hned na druhy den, to mi ale nikto nepovedal. Takto som zbytocne u nich zaplatila za vstupnu prehliadku, oprava zuba bola bez spoluucasti poistovne, zbytocne som sa prehnala k svojej byvalej zubarke pre potvrdenie, zbytocne cakala 2 mesiace na osetrenie, ku ktoremu napokon ani nedoslo pre nedostatok casu. Nech je Mudr Borska akakolvek odbornicka, tuto skusenost hodnotim 0 bodmi!

bern19

Chodím k Dr. Borskej iba rok, ale som tak spokojná s ošetrením, že som nahovorila už aj manžela a synovca, aby k nej chodili. Sú tiež veľmi spokojní. Pani doktorka je šikovná odborníčka a vie čo robí. Niekedy má dlhšie čakacie lehoty, čo poukazuje na to, že má čoraz viac pacientov. Sestričky volajú pacientom deň pred ošetrením, čo je bonus pre volaného a ale aj pre ďalšieho pacienta, ktorý je zaradený na ošetrenie, ak pôvodný nemôže. Ceny sú v rámci Bratislavy zodpovedajúce, práca výborná, ambulancia príjemne dostupná a sestry milé. Nemenila by som.

Fero 1440

Najlepsia zubarka aku som kedy mal! Pedantna!Mal som furt zapalene dasna a stary zubar mi pivedal,ze ,to mam z nadvahy......ona mi ocistila kamen ultrazvukom, opieskovala zuby a odporucila ustnu vodu a gel Curasept a mozem sa kludne bozkavat a nemat pocit,ze mi smrdi krv z huby!

iveta7171

A co ste cakali,ze Vas odmenia,ze ste neprisli.....10 Euro je vpohode poplatok,inde beru aj 30! Slusny clovek sa dopredu odhlasi! Mne vzdy z ambulancie dokonca den pred terminom zavolaju,aby si potvrdili termin,takze robia v zasade nadpracu a pripomenu mi to. Maju dost pacientov,takze ak "hlupaci",co si nevazia erudovany pristup - vysetruju rontgenom a pacientovi na obrazovke vsetko vysvetlia- odidu,tak my, co tam radi chodime aspin dostaneme skorsi termin!

dina65

Dobrý deň,
bola som objednaná, ospravedlnila som sa, že nemôžem prísť, načo mi sestra oznámila, že budem pokutovaná 10 € za to , že som nedodržala termín.
Takže ja odchádzam

Bear

Ja som sa u nej tiež zaregistroval. Ešte mi robila len vstupnu prehliadku. Mám zmiešané pocity. Chce mi toho veľa robit, prerabat, cistit. Predosly zubar to tak nevidel. A lacná veru nie je. Uvidim, skúsim a rozhodnem sa či ostanem.