Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Už to nevydržím

Príspevok v téme: Už to nevydržím
Takagonka

Možno sa Vám to bude zdať trápne... :( Ale ja už naozaj nevydržím... Už päť dní zaživam pri močení akoby orgazmus..Alebo niečo také neviem si to vysvetliť a tiež ma to začína štípať pri močení...To nieje ani ako orgazmus ale také niečo akoby sa mi potom stále chcelo na záchod (močiť) :/ Kde je problém? Neviem čo robiť, je to už na nevydržanie.. Pomohol by urologický čaj?

ahojakosamas

Dobrý den , chcem sa poradit pouzivam urinal akut forte a v sobotu mam oslavu 18stky ci na to mozem pit alkohol

úlik

kup si v lekarni urinal akut forte, uzivaj jednu tabletku denne. je tam desat tabletiek, ked to douzivas urcite ti to prejde.

vydrnevydr

orgazmus pri cikani zazivam aj ja! velmi malokedy, sama som si vedoma, ze vtedy, ked nachladnem, trva to vzdy len par dni, nemyslim, ze u mna ide o nieco vazne - zavse to prejde, ked si poviem, aby to preslo (+vela pijem a preplachujem to a potom to prejde) ale musim povedat, ze si to vzdy uzivam. ok, je to neprijemne (ked musim ist na toaletu a zrovna nemozem, alebo ked som na navsteve a zrazu potrebujem ist trikrat za sebou, nic tam nerobim, len pustim zltu kvapku, hryzem si do päste, aby som neskucala od rozkose, potom pustim zltu kvapku 2, otriem sa a vyjdem akoby nic)
ak sa takto prejavuje zapal -Bbozemoj, vdaka Ti zan i za to, ze to neprerasta do niecoho vskutku neprijemneho ci bolestiveho, ako mnohe opisuju

lenca45

Ak pojdes k lekarovi, vacsinou staci obvodak. Nie je to nic nezvycajne, niektore zeny mavaju tieto zapaly castejsie. Lekari Ti vsak povedia, ako aj mnoho ludi, ktori zapal prekonali, ze najlepsie je ho prekonat vyplavenim skodlivin z mocovej rury a az poslednou fazou liecenia su lieky (teda ATB).

mrkvicka3212

pri zapale moc. ciest su dobre pripravky s vysokym obsahom brusnic napr.UROLOGICA GENERICA-su to sumive tablety a podobne pripravky.pit mozes aj cistu vodu ale hlavne nezabudni-pi vela

Takagonka

A na tento problém je zameraná gynekológička? Neexistujú aj urologičky alebo niečo také? Ono rada by som išla ku svojej gynekologičke, ale myslím, že ona močové cesty až tak nerozobera, alebo sa mýlim? Nemám v tom moc skúsenosti to preto sa pýtam

Takagonka

Možno som sa zlé vyjadrila o tom orgazme, ja viem je to smiešne ale je mi to až nepríjemné... Neštipe to zatiaľ moc ale ten hnusný pocit pri močení je hrozný :( Ďakujem za rady určite pôjdem s tým k doktorke... Nejaký veľký význam som tomu nedávala, prv to nebolo až také ako teraz...Včera som nemohla ani zaspať..Je to pocit akoby som mala stále plný močový mechur :/

lenca45

najdi si na nete info o zapale mocovych ciest. A ked pisu, ze mas pit - to znamena aspon 3 litre denne. Nejedz sladke a zvysok si vygoogli. Hned ako zacnes vela pit, pocitis po par vymoceniach ulavu. Ak do pondelka neprejde, behom k doktorovi, cakaj ATB.

trala

že orgrazmus...no neviem u mňa to malo od orgazmu dosť daleko...a nechápem ako si mohla tak dlho čakať? jednoznačne ihned k doktorovi...resp. môžeš zbehnúť do lekárne a tam si kúp wobenzym alebo aj niečo iné