Bolesť jedného prsníka...sono až v auguste

Príspevok v téme: Bolesť jedného prsníka...sono až v auguste
Tiny22

Ahojte potrebovala by som poradiť, už pár týždňov ma dosť bolí pravý prsník, na dotyk je taký zdúrenejší ako ten druhý...tak som zašla ku gynekológovi, žiadnu hrčku nenahmatal, ale povedal mi presne to čo cítim, že je na jednom mieste také zdúrený a tvrdší ako ten druhý...objednaná som na sono ale až na august, dovtedy sa asi zbláznim nemmyslím na nič iné len na to ako to dopadne, či to náhodou nemôže byť aj rakovina...nemáte s takýmto niečím skúsenosť...ďakujem..

kafe

Tiež ma bolel jeden prsník dlho, tiež som revala že mám rakovinu a nič to nebolo :) Zhrubnuté mliekovody tuším (prekonala som zápal, keď som kojila).

Takže bolesť ešte nič neznamená, dokonca aj keby to bolo niečo vážne a spýtaš sa na to 2-3 lekárov, každý ti povie trochu iný názor na tvoj stav.

Hlavne kľud a nohy v teple :)

kurko

ahoooj,
aj ja som z NR, ak si sa objednala v medicinskom, tak nezufaj! ja som mala tiez termin v auguste a dnes som sa tam zastavila a opytala, ci sa neuvolnil nejaky termin a idem v PONDELOK, 4.7....
podla mna sa tam kazdy den uvolnuju terminy, takze si to kludne overuj a urcite sa tam dostanes skor...drz sa!

ta3

Tiny, ja som mala rakovinu prsnika, aj som on pred vela rokmi prisla, podla mna sa zbytocne stresujes, doktor ma skusenosti, keby si mala 60, mohla by si sa obavat, ale Ty mas 26, tak keby doktor mal nejake obavy, vybavil by Ti sono niekde, kde by Ta zobrali prednostne, podla mna sa jedna o displasiu (zdurena mliecna zlaza), ktora je bolestiva, mozem Ti z vlastnej skusenosti povedat a nakoniec sa to vseobecne vie, ze rakovina neboli, aspon v prvych stadiach urcite nie, preto je taka nebezpecna, lebo je to dichy predator, preto casto sa objavi, ked je uz pozde, ale ak chces byt uplne ista, dohodni si sono vysetrenie niekde inde, napriklad v susednom meste, drzim palce, ale myslim, ze sa zbytocne obavas

Tiny22

tak to dúfam aj ja, len nejako na to musím stále myslieť a v mojom prípade je to vždy tak, že myslím na najhoršie...

mrkvicka3212

urcite sa nestresuj.keby to aj nebolo vsetko v poriadku tak sa to zachytilo vcas.nezamyslaj sa nad tym a bude to v pohode