Pocity ako pred menstruaciou,tyzden po nej

Laurina22

Mna sem tam pichne,ale paradoxne,na druhej strane...On to pozeral,ale nic nevidel.Ja ma OK aj krv,aj CRP,aj sedimenatciu.

Ale ja som dost citliva,takze ja prechladnem hned.Ja nemozem ist ani na kupalisko,alebo do jazera.Hned nieco chytim a potom sa z toho dostavam dva mesiace.Nic moc,co ti poviem:-/

Ale ja si myslim,ze ak by si mala zvacseny vajecnik,tak to lekar uvidi hned.Moj to uvidel,hned povedal ze je to viditelne.

Inak nenapadlo ta,ze ta bolest resp.tlak moze byt s krizovej oblasti?Mozno mas cystu tam.Ja som sa ho na to hned spytala,povedal mi,ze kedze uz zistil pricinu,tak si nemysli,ze to bude tym.

fenestraria

no ja som bola u neho na diagnostickej laparoskopii s tym, ze sa nevydarila a odporucili ma na riadnu salu s tym, ze ked sa LSk nepodari zasa tak ma riadne otvoria.

no lieky ziadne neberiem ( okrem HAK na cysty ) teraz ma sleduje lekar. kazdy mesiac mi robili CRP a sedimentaciu z krvi a sono + kultivacie, ze z coho mam tie zrasty. ked sa nato pride, ci mam skryte zapaly vtedy to chce liecit.

Sedimentacie mam fajn, cize asi zatial ATB neberiem. Cize tebe dal ATB ? snad mna druha operacia minie a budem sa liecit tiez :) lebo ja mam take, ze jednoducho citim sa akoby som mala dostat menzes ale mam po nom. alebo citim vajecnik, pichlava bolest. ale to budu cysty na nom. a tiez robil tak, ze nahol sono a zabolelo jak svina.

ty mas zvacseny vajecnik a mas tie iste symptomy ako ja. teraz neviem ci ja som blba alebo moj lekar :D snad prideme na pricinu a vyliecim sa aj ja :) potom napis ako ti je po ATB :)

Laurina22

Ahoj.

No,mna ten vajecnik nebolel,ale ked mi robil sono,tak mi povedal,ze maternica v poriadku,pozriem vajecnik a ked to sono az tak viac povedzme nahol a zatlacil do lava,tak ma to moc zabolelo.Ale bola to taka tlakova bolest,ja som to ani opisat nevedela.Nestipe to,ani nic podobne.

Ono,ja som mala pocity niekedy bezne cez den,akoby som menzes dostala.Ja som mu najprv opisala tie symptomy cez telefon a mal podozrenie na cystu.

Nastastie to nepotvrdil:-)Je to zvacsena cysta,prechodeny zapal.

Beriem Doxyhexal a Aulin na bolest.Odkedy beriem ATB,tak tie pocity akoby pred spustenim menstruacie nemam.Zatial:-/

Mozem sa spytat,ty na tie zrasty neberies nic?Iba HAK ti dali?Ja sa endometriozy velmi bojim...Dufam,ze taka pliaga ma obide.

Cudujem sa,ze tvoj doky s tym nic nerobim.Ja mam stastie,ze mam takeho,akeho mam.

fenestraria

laurina som rada, ze prisiel tvoj lekar nato, co ti je. ja mam take bolesti uz tri roky. bola som na laparoskopii ale do malej panvy sa mi nedostali, lebo som tam mala bud lozisko endometriozy alebo zrast. podla vsetkeho mam zrasty. aj ked najprv LSK bola robena na podozrenie endometriozy. k tomu mam folikularne cysty a na ne beriem HAK aby popukali a zastavila sa cinnost vajecnikov. pri sone tiez lekar robilrozne pohyby a bolelo to a povedal, ze su to zrasty. teraz som sa sledovani ci mam zapaly a tak. prosim ake lieky beries ?:) lebo symptony mame rovnake bolest v podbrusku ako pred menstruaciou. ale mna k tomu bolia vajecniky, napriek tomu, ze beriem HAK

Laurina22

Ano,mam zapal,resp.prechodeny zapal.tym padom sa mi zvacsil vajecnik,lavy.Ono,mna to nebolelo,avsak ked mi robil sono a sile smerom viac dolava dovnutra tak som len skrikla:Nerooooob:-)))

A vtedy prisel na koren problemu:-)

No,mam antibiotika,nemozem papat nic mliecne,ani dzusy,ani ovocie,ani pecivo(koli liekom),plus Aulin na bolest.

Avsak mne sa opat objavilo intermenstruacne krvacanie,takze teraz doberiem Jeanine a budem musiet ist na vysetrenia a asi mi bude odporucana silnejsia HAK.