Estrimax a Duphaston - na vyvolanie menštruácie

jankaaaaaaaaa

co ja viem.. mne sa nezda zeby tu niekomu nieco nutil. napise nejake poznatky zo zahranicnych stranok, posle link.. a je na nas kto si co vyberie.. no ale je to tvoj nazor, tvoj pocit, ja ti to neberiem :D

tpch

Vzdelany moze byt, to mu neberiem, o inzinierstve toho moze vediet dost. Inac je to clovek neschopny kompromisu, ktory pozna len ciernu a bielu, dobro a zlo. Medicina je to zlo a on s doplnkami je to dobro. Okrem toho je to paranoik posadnuty spasitelskym komplexom, ktory si predstavuje, ze nam tu prisiel sirit pravdu ako misionar divochom. A tou pravdou su jeho konspiracne teorie (dokonca trpi utkvelou predstavou, ze nam farmaceuticka mafia kontroluje media :-D) a jeho doplnky
Ja som nikdy proti doplnkom vobec nic nemala, ale tento chlap RNG mi ich tak dokonale znechutil, ze uz im vobec neverim.

RNG

Nuz mne rozhodne nie, ale je tu zrejme plno citateliek, co tieto tvrdenia roznych lekarov, od ktorych som ich prijal potvrdia.
Inac s tebou sa tu nebudem hadat, nemam na to ani cas ani si mi rozhodne nie rovnocenny partner na diskusie. Este by si nahodou neinformavani mysleli, ze sa tu diskutuje medzi rovnocennymi. Takze koniec mojich prispevkov v tejto teme. Mas ju celkom pre seba.
Dixi

RNG

Estrimax nie je estrogen, ale tvrdia, ze je to jedna z foriem estrogenu, estradiol. Kedze farmaceuti rutinne zamienaju chemicky vyrobene nahrazky hormonov za bioidenticke, tj take ktore sa produkuju v tele, nie som si isty, ci to naozaj je estradiol, taky , ktory produkuje telo.
Duphastone je samozrejme patentovana nahrazka za progesteron, tj vobec nie bioidenticky progesteron.
Viac o tomto estrimaxe pozri na
all-drugs-online.com
Spominaju tam hromadu moznych skodlivych ucinkov, tj to ma utvrdzuje v tom, ze to asi nie je bioidenticky hormon.

Prirodne, neskodne hormonalne doplnky, polotovary na hormony, su napr rozne steroly, yam, black cohosh, damiana,DIM, dong quai, pupalkovy olej, bioidenticky progesteron, atd. a tie tak isto pomahaju priroznych hormonalnych problemoch, vcitane menstruacie, otehotnenia, prechodu a podobne. A to bez skodlivych postrannych ucinkov a znacne ucinne.