Problémy s močením

Príspevok v téme: Problémy s močením
Lujzinaa

Dobrý deň :)
Mám problémy s močením. Mám neustále nutkanie ísť močiť, a pri močení ma jemne páli. Prvý krát som to pocítila pred 2 dňami, ale bolo to slabé a ne. Dnes sa to poriadne zosilnelo. Lenže som práve na dovolenke a neviem, čo by som mala robiť... Domov sa vraciam až o týždeň.

Ewka12

asi si prechladla,urcite brusnice,vela pit a hned ako sa vratis k lekarovi,je to nebezpecne,ked sa to nevylieci poriadne,mne sa to stalo a dostala som potom zapal obliciek

Maros 75

Uroval manosa
Urologický komplex, brániaci výskytu nežiaducich baktérií v močových cestách.
Charakteristika a použitie:
UROVAL® manosa obsahuje jedinečnú kombináciu prírodných látok - monosacharid D-manosu a koncentrovaný extrakt brusníc. D-manosa znemožňuje uchytenie zápalových baktérií na stenách močového mechúra a brusnica je známa po stáročia svojimi dezinfekčnými účinkami. Vďaka vysokému obsahu účinných látok dochádza k zlepšeniu zápalových stavov obvykle už behom 24 hodín! K odplaveniu nežiaducich baktérií, pôvodcom bolestivého zápalu močového mechúra, dochádza až v 90 % prípadov. Ako už bolo spomenuté, komplex je zostavený z prírodných látok a preto u neho nie sú známe žiadne nežiadúce účinky. K dosiahnutiu dlhodobého účinku a prevencie chronických infekcií, je vhodné užívať bylinné kvapky Uroval.

mrkvicka3212

tiez suhlasim-pit urologicky caj alebo staci aj cista voda,ale hlavne pit vela.a nejaky pripravok s vysokym obsahom brusnic-napriklad UROLOGICA GENERICA-su to sumive tablety a kupis ich asi v kazdej lekarni