Zvlhčovač vzduchu

Príspevok v téme: Zvlhčovač vzduchu
Katka87

Toto je možno trocha off-topic, ale zaujímalo by ma, či má niekto skúsenosti so zvlhčovačmi vzduchu. Mám suchú sliznicu nosa, mávam s tým v noci problémy a lekárka mi odporúča zvlhčovať vzduch. Už som pozerala niekoľko zvlhčovačov aj recenzie na ne, ale neviem si vybrať. Jeden mi nevyhovuje, že svieti v noci, ďalší je kazivý, ďalší sa musí rozšróbovať aby sa dal naplniť vodou... Má s tým niekto skúsenosti a vie mi poradiť, ktorý áno, ktorý nie?

DankoSK471

Zvlhčovač vzduchu si kúp len vtedy, ak máš naozaj suchý vzduch. Ďalej je dobré dostatočne vetrať, aby nedochádzalo k tvorbe plesní. Dobré zvlhčovača nájdeš tu: www.testovo.sk

zvlhcovac

zvlhcovac je uplna hlupost, vkuse to treba doplnat, cistit. Vnutri sa ti hned vytvori nechutny maglajz prachu s vodou...
kup si radsej kvaltinu cisticku vzduchu to ani nevies ze ide...
Zvlhcovac vzduchu je len spotrebic okolo ktoreho budes ako otrok vkuse behat..

Sgaw

Zvlhčovače vzduchu sú nutnosťou, veď lekári a odborníci dokázali, že zlá vlhkosť vzduchu môže mať negatívny dopad na mentálne i fyzické zdravie osôb. Radím vám preto kúpiť si takýto výrobok a najmä naštudovať si info pri jeho výbere. Skvelé informácie nájdete tu: www.testado.sk

peto_zdravie

My mame podlahovku a hlavne v zime mame v dome velmi suchy vzduch (ale rovnaky problem sme mali aj v byte). Hlavne kvoli deckam sme kupovali zvlhcovac (mimochodom po zapnuti ukazoval vlhkost 30%). Podla lekarov by mala byt vlhkost aspon 40 - napr. tu zdravebyvanie.sme.sk "V prostredí, ktoré slúži na oddych a našu regeneráciu by sa vlhkosť mala pohybovať okolo 40 %,“ hovorí MUDr. Viera Karlubíková z ambulancie klinickej imunológie a alergiológie MEDIMUN.". Kupovali sme tento Hyundai dodomacnosti.sk - vyberali sme podla ceny a hodnoteni. Do 50 € sa da vybrat dobry pristroj. Odporucam.

bibiana123

ja mam zvlhcovac znacky Humio, kazdy rok mam problem v zime so supinatou suchou pletou, je to super vec, moj ma aj led osvetlenie a daju sa pridavat aj olejceky :-) -odkaz odstránený-

Deee

My mame bionaire bwm 401, ľahké naplnanie, v noci ticho a tma, vzduch faaaaajn, v prekurenej bytovke veľmi pomohol, v dome ho uz ani nezapiname, kedže mame drevené podlahy a trosku sa o ne bojíme, ale celkovo ho uz nepotrebujeme kedže vzduch je uz iný, nie taky vysuseny ako v bytovke

Katka87

asd: No presne. Kukam uz par dni recenzie, neviem si vobec vybrat :( Vadi mi, ze niektore (a je ich vela) maju svetlo, ktore sa v noci neda vypnut, aj ini sa na to stazuju, niekomu to zas nevadi, niekomu to dokonca vyhovuje. Ale ja by som pri tom nezaspala. Vacsina z nich ani ziadne recenzie nema, a tie co maju, kazdy ma aj nejake negativa, jeden svieti, jeden dobre netesni, jeden sa musi cely rozobrat ked sa tam ma doplnit voda, jeden je neskutocne drahy... Je to dost vela penazi a ked uz mam nieco kupit, chcem, aby to bolo fakt ze dobre a kvalitne.

asd

Kúpila som si cez net tuším sa to volá Humidifirt alebo tak nejako od TOPCOMU,mal všetko čo som chcela na tú cenu okolo 45€ vyzeral super,ale použila som ho len jednu noc a na druhú sa mi pokazil.Ono všetko tieto lacnejšie stoja za prt,je to len samá umelina a nestojí to za nič.Lenže človek si nemôže dovoliť zvlhčovač za 400€.