Zubne pasty s bieliacim účinkom

Anre789

Tiež som hladala nejakú pastu na bielenie zubov lebo nejaké iné techniky sa mi nepáčili a čistenie zubov patri k našim každodený činnostiam a tak mi kamarátka odporúčila onlinelekaren.sk a po pár umytiach som naozaj videla rozdiel.

crest

Bielenie zubov - hespac.com je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Patta

narana, este toto: www.alibaba.com

Jeden z cinskych distributorov toho tvojho cinskeho brahu. Ma to tam za 1 DOLAR! :D ty pozeram ze za 34 EUR + 6 EUR postovne.

To koho chces na toto nalakat? ved to musi byt uplny blb co ti na nieco take naletí :D

Patta

Ale chod s tym uz niekam prosim ta! To si myslis, ze ti na tieto cinske braky aj niekto naleti??? Neznasam, ked sa niekto takymto lacnym sposobom snazi oklamat ludi. V tejto a dalsich diskusiach si napisala rovnaku smiesnu samoreklamu, ale pod inym nickom :D Keby si aspon tie nicky tak nemenila, ved je to trapne:

www.zdravie.sk
www.zdravie.sk

To si myslis, ze takymito prispevkami a prelinkovaniami nejako pomozes SEO optimalizacii svojho webu? Ved ESET antivirak mi ten tvoj web hned vyhodnotil ako nebezpecny a nechcel ma nanho pustit: "Našiel sa potenciálne nechcený obsah". Teraz sa nejako rozmohol tento typ biznisu, ze lacno kupit za 50 centov nejaky neucinny nebezpecny cinsky brak a draho predavat takouto lacnou formou nejakym uplnym hlupakom za 30 eur. Velmi odsudzujem tento typ predaja a oblbovania ludi, takze vsade kde budes pisat tieto svoje samoreklamy, najdes mna, aby som to ludom takto vysvetlila, tak ti nenaletia na tieto braky z Číny!!!

narana

Bieliace pásiky - -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Patta

vecta - mediblanc je uplne obycajna zubna pasta, ktora sa da kupit v hociktorej drogerke, nie je od notina. Clovek kvoli nej nepotrebuje kupovat na notine...ale na tieto marketingove prispevky od tímu notina sme si v tychto diskusiach uz asi vsetvo zvykli a ignorujeme ich...

Inga89 - zubna pasta nema ako znicit zuby. Len ak ide o pasty bez fluoridov, tie samozrejme pri dlhodobom pouzivani zuby nicia, kedze ich nechrania pred kazmi. Zuby nici zly resp. nedostatocny sposob cistenia zubov a s tym spojeny vznik zapalov a kazov.

poleke - chod niekam s tymi tvojimi čínskymi sajrajtmi. Davas to do kazdej diskusie, nie je ti to trapne? ved je to lacny smej vyrobeny cez cinsku alibabu...nic ucinne ani kvalitne...

weeendyyy a Inga89 - po tych poslednych dvoch prispevkoch som uz pochopila o co tu ide :) marketingovy tím white looku opäť v akcii :) stale to robite rovnako. ze vam to nie je trapne takto sa samopropagovat klamlivymi prispevkami. Je to obycajna zubna pasta, ktora ma nulovy bieliaci ucinok, kedze neobsahuje ziadne latky, ktore by zuby vedeli bielit...marketingom tento fakt neoklamete... Ved este aj tie studentky blogeky co beru vsetko zadarm, ktorym ste ten vas produkt poslali zadarmo, tak ani tym to nezaucinkovalo, co bolo jasne na tych fotkach vidiet, aj ked sa niektore zo vsetkym sil snazili ten produkt pochvalit :D lebo musia, kedze ho od vas dostali zadarmo prave na urobenie tej recenzie Realita je zial taka, ze white look zuby nebieli...

Inga89

Weeendyyy oni su ale take, ze maju aj bieliaci ucinok, ze? Lebo som ich pozerala teraz na internete a bolo to tam napisane. No prvy krat asi vyskusam aj tuto a uvidim, ci aj mne bude chodit. Mam rada skor stiplave pasty ale tak mozno tato bude fajn. Kuknem v dmke u nas, ci ju maju

weeendyyy

Inga to potom ta moja spada do tvojej financnej hranice:-) Ja si teraz stale kupujem pasty white-look. Predavaju ich v dmke alebo niekedy si ich objednavam aj z internetu, ked ich nepotrebujem hned mat doma. Chut tejto pasty je taka sladsia ale mne to vyhovuje. Mam rada taketo pasty a preto si uz len tuto kupujem

poleke

Systém na bielenie zubov- -odkaz odstránený- je to naozaj ucinny produkt na bielenie zubov a porovnatelny s bielenim u zubara. Viem porovnat z vlastnej skusenosti.

Inga89

Weeendyyy pre mna taka zlata stredna cesta je okolo tych 4-5€ za zubnu pastu. 7€ mi uz pride dost za obycajnu pastu. A aku to ty pouzivas teraz? Ta by mi veru stacila lebo zase penazi na rozhadzovanie nemam