niečo ohladom kcal a jouloch

jadranka014

ja by som mala chudnúť takych 10 kíl, a pritom prijme co mi vyšla by mala ísť váha dole pomali bez cvičenia, keby som cvičila tak by som myslím chudla rýchlejšie.

Sisi135

smajliqa: ja viem o babách čo chudli na tom že navyšovali príjem. Keď mala ženská 80 kg fičala na 6000 kj lebo sa bála jesť, postupne však išla vyššie a keď chudnutie končila išla na 8000 kj

jadranka014

bude veselo na rybačke, dufam chytíme rybu, len škoda že 70 cm rybičky musíme pustiť späť do jazera :-((

ináč schudol este niekto s týmto princípom ??

smajliQa

jadranka,,, ides na rybacku.. ved tak si zalozte vatru a sup sup, piect rybu :D
grilovacka, opekacka... ved je vela veci ktore sa daju zobrat so sebou..

sisi, ja som len mala na mysli to, ze raz sa jej to chudnutie pri tom prijme zastavi. a ak bude chciet este schudnut bude ho msuiet znizit...

a ja mavam tiez na desiatu casto krat len cisto ovocie... alebo aj na olovrant... po vydatnom obede ak si dam na olovrant jablko, tak mi fajn vytravi, a neboli ma brucho.

Sisi135

Medzi hlavnými jedlami nikdy nie len ovocie, ale vždy ako súčasť komplet jedla (napríklad ovocie+oriešky+ovsené vločky+jogurt) a musli s mliekom by som vymenila za to čo som písala v zátvorke, musli moc vhodné nie sú. A poobede ovocie len po cvičení.

Smajliqa: S tým že čím menej kíl tým musí mať nižší príjem moc nesúhlasím. Ja som po vianociach dolaďovala 3 kg (z 55 na 52) pri príjme cca 8100 - 8200 kj

jadranka014

smajliQa

po čase sa ti určite ozvem ked ťa zastihnem, len nad jednou vecou si lámem hlavu, čo si niesť na rybačku, ked tam budem 3 dni ?

smajliQa

tak vidim, ze si si to dobre pozrela... takto je to fajn.. ranajcky vlocky, musli, semienka, oriesky...

obed hlavne nech je vareny, najlepsie kuracie masko, a nezabudaj papat rybu..
ako prilohu ryzu, a zemiaky, a hlavne velmi vela zeleniny..

a na tu veceru, parada cottage je super.. tiez zeleninu pridaj...

mas to perfketne rozdelene, a na desiatu aj olovrant to ovocicko uzasne :)))

nemas zaco. drzim palce :)

jadranka014

smajliQA

tak ranajky to budu vacsinou musli s mliekom, obec kuracia prsia, vecera nejaka zelenina s cottage chesee, a medzi tymito jedlami nejake ovocie, nejak takto si predstavujem, pozrela som si hodnoty jedal, mam to pod kontrolou, inac diky ze si sa ozvala