streptococcus alfa-haemolyticus

Príspevok v téme: streptococcus alfa-haemolyticus
zvedava

streptococcus alfa-haemolyticus mi nasli na gynekologickom vysetrení, kde mi vysvedtlili, ze ho musim mat dost dlho v tele, ked sa mi dostal az do posvi.Neskor mi ho na krcnom vysetrení potvrdili. Okrem toho mi obiavili aj Neisseria sp. Chcela by som blisie informácie, o týchto bakteriach. A taktiez by som rada zistila, co obnásaju, a ako sa ich zbavit, ak sú zdraviu skodlive.

betuska

Pri výtere z hrdla mi zistili Streptococcus alfa - haemolyticus a Neisseria sp. a Haemophilus parainfluenzae chcela by som bližšie vedieť čo to je a čo má čaká.

RNG

Streptococcus haemolyticus A podla informacnej tabulky vyrobcov citricidalu sa da znicit koncentraciou 20 ppm
www.biochemresearch.com
Roztok 30 kvapiek GSE do 1/2 L vody je koncentracia 1200 ppm, dve taketo davky by dokonca rovnomerne rozlozene po 50 kg tele dosiahli vsade v tele koncentraciu 24 ppm, takze by vyhubili Strep.h.A namieste.
A potom ze "mierne ucinky potravinovych doplnkov"!

razant

Vela sa streptokokoch docitate na www.wikipedia.com (v anglictine)- je tam aj vela odbornych informacii, system liecenia, a pod. - vsetko pekne vysvetlene.

anonym_2764

ja sa ho tiez nemozem zbavit uz rok. Zistili mi ho na zaciatku tehotenstva, doteraz som vybrala asi 7 antibiotik a stale tam je. Nie je ani v hrdle ani v krvi len v posve. Nastastie na dietatko sa pri porode nepreniesol, v tom case som prave brala ATB. Takze tiez privitam nejake informacie. Manzel sa bol dat vysetrit tiez a ma ho aj on. Takze je prenosny a musime sa liecit obaja. Dufam, ze sa to podari cim skor, druhe tehotenstvo[aj ked prve bolo super] uz nechcem byt na liekoch.

pavucina

ja som tiž mala streptokoka najprv v hrdle a vyliečila som sa až po 5 mesiacoch.potom o 2 roky mi ho zistili u gynekologa a dostala som lieky vyzeralo to ako tampon ale bez snurky boli zlozene z iodu ci s coho a musela som si ich aplikovat do posvy ale do 14 dni som bola uplne Ok a doteraz sa nevratil som zdrava ako rybicka

jessica

mam tiez streptokoka v posve ale ineho (agalactiae ) ...v krku vsak nie je...tiez by som o tom rada vedela viac ale asi tu nik taky nie je kto by o tychto streptokokoch vedel viac : (