operacia oci?skleroplastika...

Príspevok v téme: operacia oci?skleroplastika...
vivi

Prosim Vas potrbujem pomoc...Nepoznate niekto naozaj dobreho odbornika na skleroplastiku astigmatizmus atd...Moj brat má veľmi poškodenú sietnicu a silnú krátkozrakosť ktorá sa rokmi stále zhoršuje.Potrboval by čo najskôr operáciu ktorú mu nikdy neodporúčali ale teraz je to vraj kritické pretože sa môže stať že nebude vidieť vôbec.Ak má niekto s niečím takým skúsenosti prosím poradte či už lekára alebo niečo...A ešte nepoznáte doktora Gavorníka?nemáte nejakú skúsenosť?Lebo je vraj najlepší na skolvensku tak neviem...Nebude to lepšie v zahraničí?Veľmi pekne ďakujem... majte sa...

pajo

Mam dceru ktora ma 5 rokov ťiež ide 25 septembra naskleroplastiku dufam že jej to pomôže.Rad by som vedel čo sa môže stať zlym zakrokom.ak niekto vie odpište. ĎAKUJEM

iwi

mi udělali skleroplastiku ve fakultní nemocnici v Hradci Králové, rok poté jsem absolovovala laser a teď jsem bez brýlí (již 5 let :-) držím pesti!!

viera

som na tom rovnako ako tvoj brat, ak sa nieco dozvies, daj mi vediet prosiiiim,mam 35 a bojim sa, ze zachvilu neuvidim svoje deti.
viera