tehotna a bolest v pravom boku

Príspevok v téme: tehotna a bolest v pravom boku
hanaaa

ahojte vsetky cakajuce mamicky .. neviem ci je tu nejaka co ma takuto skusenost .. uz od rana pocitujem bolest v pravom boku niekedy prerazauju az do chrbtice a ked chodim tak zase do podbruska .. neviem co to moze byt , ci je to tym ze sa natahuje maternica kedze som v 20 tyzdni alebo nejaky iny problem poradte ak niektora to mate alebo mali .. to je po prvy krat taka to bolest od zaciatku tehotenstva pohyby sem tam citim , ale aj tak neviem co s tym ci letiek k doktorovi alebo nestresovat dakujem vam

gabika0071

urcite s tym chod k doktorovi,aspon mas istotu.citala som ze to mozu byt oblicky,zapal mocovych ciest.som v 21.tyzdni a mam tiez ukrutnu bolest v boku a v chrbte,budim sa v noci viackrat a cez den to tiez boli hadam aj kazdu hodinu.a ked ti nic nebude,treba vydrzat tu bolest :( drzim palce nech to cim skor prejde

Ewka12

ahoj ja som estelen v 10tyzdni a tiez sem tam citim bolest,tlak aj bolest na pravo.predtym som mala problemy so slepym crevom ale nikdy mi ho nevybrali.povedali ze je zvacsene ale nie zapalene.takze si myslim ze to mam preto lebo maternica sa zvacsi a tlaci mi na neho.chrbtica ma boli tiez,dnes sa chystam na masaz.uvidim ci pomoze.ale male bolesti a tlaky su myslim normalne,ved sa tam vsetko zvacsuje a prisposobuje maternici.

blondula

ziadne stresy,ja som mavala take krce a aj tupe bolesti,az som sa divila ze je to v tehotenstve normalne :DD ak sa dietatko hybe,nekrvacas,je to v poriadku...