vynechanie menstruacie po HAK

Príspevok v téme: vynechanie menstruacie po HAK
nervozna

ahojte....
deje sa mi taka cudna vec....v decembri som vysadila HAK (yasminelle). odvtedy som mala kramy normalne, prisli tak ako mali, trvali normalne. sex som mala odvtedy len 2x, ale aj to s gumou. v maji som mala normalne kramy a teraz v juni nic. uz meskaju takmer 3 tyzdne. prsia mam nafucane, cela som nafucana a nervozna ako pred kramami, ale tie stale nie a nie dojst. vcera som sa postavila na vahu a mam o 3 kila viac. to, ze by som bola tehotna vylucujem..to som len naliata vodou asi...
stalo sa to niektorej z vas? co ste robili? resp co vam robila gynekologicka?...prosim, poradte. dakujem.

marilynka

ano mne sa to stalo asi po pol roku od vysadenia HAK, prvý menzes po vysadení prišiel presne, potom aj tie ostatné boli celkom v pohode a zrazu tak asi po pol roku mi meškal 2 týždne, už som si myslela že som tehotná, no test vyšiel negatívny. Tiež som bola stále nafučaná a zrazu sa menzes dostavil. Takže je to určite normálne, kým si telo zvykne bez hormonov nejaký čas to trvá, ale je to individuálne. Avšak, ak by sa menzes stále nejak nedostavil, určite navštív lekára.