rada by som chodila cvicit s nejakou holkou v starom meste

Príspevok v téme: rada by som chodila cvicit s nejakou holkou v starom meste
bubinka

ahojte dievcata, rada by som chodila cvicit alebo sportovat, vzdy som aj zacala niekam chodit(bodyforming, kick box aerobic, plavanie..atd:), ale samej sa mi nikdy dlho nechcelo, tak som rozmyslala, ze mozno niektora z vas ma podobny problem, tak ak by sa nejakej z vas chcelo chodit cvicit so mnou, tak by som bola rada:) najradsej by som chodila niekde v meste, tak ak aj viete o nejakom dobrom fitku v okoli hl.stanice.alebo nie moc daleko, max v meste, dajte mi tip a mozme tam skocit spolu, ak sa vam bude chciet :)
btw, mám 22rokov..:)

fifi

sem som ešte nechodila ,ale cvičila som ked som bola po operacii ženskych veci na liečeni,a aj teraz v lete na dovolenke,je to super a vysledky tiež dobre,je to super,vyskušaj a uvidiš.

fifi

je tam tušim aj nejaky kombinovany program,že cvičiš aj vonku aj vo vode skus si to pozriet a čo sa tyka tych plaviek,mysliš,že ine sa nehabia ale ved prave preto tam idu

bubinka

no neviem, na plavky sa teraz moc necitim, uvidim, to musim schudnut aspon kilecko dve nejakou aerobnou cinnostou:))) kokso, ja co som vzdy bola uplna vychrtlinka, som pribrala brutus, ze az..mam 160 cm a 59kg...akoze som s napadmi na chudnutie v koncoch, skusala som herbalife napoje, tabletky...ale to je blbost...clovek je furt hladny..najviac clovek sc hudne pohybom a cvicenim, ale ked mne sa samej taaaaak nechce:( parkrat som aj bola v squashcentre na pionierskej na kickboxe, to bolo vazne super, z toho sa zo mna odparilo asi najviac na tomto cviceni:)a to je moj ciel..schudnut!!!!!!!!cvicenim:)

fifi

Bubinka,to nemaš daleko od hlavnej stanice je to myslim každy den o 16.00.a aj neskor.Chodila by som s tebou,ale som nejaka leniva,asi jarna unava