kvasinkova infekcia, ako sa najrychlesie vratit do normalu?

Príspevok v téme: kvasinkova infekcia, ako sa najrychlesie vratit do normalu?
qwertyka

ahojte, prechadzam kvasinkovou infekciou prvykrat a chcela som sa spytat na triky ako podporit liecbu.

je to druhy den od zaciatku neprijemneho palenia, svrbenia a vytoku. zacala som uzivat clotrimazole krem a zobrala som jednu fluconazole tabletku. zlepsilo sa to, ale stale nie som v poriadku. neznesitelne svrbenie vystriedalo dost silne palenie (moze to byt preto lebo krem ucinkuje?. robim si nieco ako harmancekove obklady, ale nie som si ista ci to ma nejaky ucinok. tiez si nie som ista ako casto sa mam sprchovat. mimochodom prenieslo sa to aj na konecnik, takze akakolvek nasteva toalety je horor. 2 noci som poriadne nespala a prudke pohyby bolia. zobrala som si den a pol volna takze som len v posteli a oddychujem, ale zajtra sa musim vratit do prace a chcem byt v najlepsej forme ako sa len da. prosim poradte. su tie harmancekove obklady efektivne? mozem spravit nieco viac? za vsetky rady budem viac ako vdacna

Mucicika

Aj ja zrovna trpím kvasinkovou infekciou. Počkaj kým skončí menšruácia a doktorka ti niečo predpíše. Ono je to ale pliaga,pretože sa to furt vracia.....

qwertyka

u lekarky som bola,ale nespravila nic lebo mam menstruaciu. ziadnu inu liecbu ako teraz mam mi nepredpisala. takze uz je to zopar noci co som poriadne nespala. som podrazdena. vsetko ma stipe. dneska sa vraciam do prace, vobec sa netesim...

tpch

Harmancekove obklady su nanic, ale poradim ti-urob si roztok zo sody bikarbony a sadni si donho na 10-15minut. Neviem, kolko mas este flukonazolu. Ak ta stipe klotrimazolovy krem, kup si fungicidin masticku, da sa pouzit aj na konecnik, ma mastnejsi zaklad, takze nedrazdi sliznicu a nestipe.